Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë

Nga Klodiana 0

Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare.

Bebe Rexha njoftoi disa ditë më parë që do të jetë në Tiranë e Durrës shumë shpjet, dhe ajo duket se e ka mbajtur premtimin e saj.

Nëpërmjet një videoje të postuar në Instagram këngëtarja shqiptare me fame botërore thotë se po niset së bashku me babain e saj drejt Shqipërisë. Qëllimi im është të ndërgjegjësoj mediat botërisht thotë Bebe. Babi dhe unë po bëhemi gati për të shkuar në aeroport.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej