Tërmeti, Bebe Rexha niset drejt Shqipërisë

Lexo edhe

Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit në Shqipëri, ku humbën jetën 51 njerëz, shumë personazhe të famshëm kanë dhënë kontributin e tyre me ndihma financiare.

Bebe Rexha njoftoi disa ditë më parë që do të jetë në Tiranë e Durrës shumë shpjet, dhe ajo duket se e ka mbajtur premtimin e saj.

Nëpërmjet një videoje të postuar në Instagram këngëtarja shqiptare me fame botërore thotë se po niset së bashku me babain e saj drejt Shqipërisë. Qëllimi im është të ndërgjegjësoj mediat botërisht thotë Bebe. Babi dhe unë po bëhemi gati për të shkuar në aeroport.

https://www.instagram.com/p/B5iadR_FRGf/?igshid=1xlx0nbixy3mj

 

Të Lidhura

Para

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.