Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Taulant Balla e kërcënon me gjyq, ja si i përgjigjet Albana Vokshi (Film)

Nga Media 0

Kryetari i grupit të PS, Taulant Balla ka reaguar pas akuzave të deputetes së PD, Albana Vokshi për projektligjin e teatrit të ri kombëtar. Balla tha se ashtu si Basha dhe Vokshi do të paditet në gjykatë për shpifje.

Deputetja ka zgjedhur t’i përgjigjet Ballës duke postuar një këngë që socialisti ia ka kënduar diktatorit Hoxha kur ishte në moshën 10-vjeçare.

Vokshi shkruan: “Rri në mes dëgjon e qeshet,
kur ja themi si bilbilat…
Eeee moreee, eh,
eeeee, moj eeee…”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej