Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Taksë për qenin

Nga Media 0

Nga Indrit Vokshi

Miq! Nga informacionet që kam prej një sanitarje të kryeministrisë, do vendoset “Taksë për qenin”. Ajo më tha se e ka dëgjuar Edi Ramën duke bërtitur e thënë se do iu taksojmë qentë. Se qentë dëmtojnë pemën, ndotin lulishtet e rrugët e ka rrezik të kafshojnë. Lekët nga këto taksa do shkojnë për pastrim e spitale. Kush nuk paguan, një restorant kinez ngarkohet me detyrën e përmbaruesit për të sekuestruar qenin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej