Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Takimi me krerët e opozitës/ Basha: Nisim protestat masive në 20 shkurt dhe bëhemi gati për zgjedhje të parakohshme

Nga Ejona 0

Ka përfunduar pak çaste më parë mbledhja e Këshillit të Kryetarëve të Partisë Demokratike ndërkohë janë zbardhjr detaje në lidhje me diskutimet dhe vendimet e marra.

Mësohet se Basha ka vendosur të zhvillojë protesta masive kombëtare midis datës 16 dhe 20 shkurt.
Do të jenë kryetarët e PD në rrethe ata që do të sugjerojnë për mënyrën e organizimit dhe datat e protestave gjatë muajit shkurt.

Gjithashtu Basha ka udhëzuar anëtarët e PD-së të jenë në gatishmëri për zgjedhje të parakohshme.

Kryedemokrati pritet të zhvillojë mbledhje edhe me anëtarët e ish-grupit parlamentar të PD-së.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej