Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Moment i sikletshëm për Thaçin përballë ish-ambasadorit të OSBE-së, William Walker (film)

Nga 27-shi 0

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, sot është gjendur në një moment të sikletshëm ndërsa nuk ka arritur t’ia shtrëngojë dorën ish-ambasadorit të OSBE-së, William Walker.

Në një video të bërë ditën e sotme në një restorant, bashkë me Walker, Metën e Pacollin, të cilët ishin gati për t’u nisur drejt Reçakut, Thaçi shihet teksa provon t’ia jap dorën Walkerit, megjithatë ky i fundit nuk ia shtrëngon dhe vazhdon flet.

Walker në dorën e tij mbante një libër që dikush ia kishte dhuruar e në të cilën me shumë gjasë flitet për të bëmat e Serbisë në Kosovë.

Ndërkohë Walker është një kritik i presidentit Hashim Thaçi.

Kliko këtu për të parë videon e plotë

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej