- Advertisement -

TAG

zone e lire

Debati filozofik në Shqipëri: “Gruaja jote kërkon ndihmë tek shokët… Ti je homoseksual…” (film)

“Unë nuk e njoh këtë fare, dy herë e kam takuar…”. Kjo fjali çoi fillimisht në ironi mes Arjan Curit dhe Julian Zylajt, të premten...

Pas komenteve të Arian Çanit për grekët, shpërthen Rovena Stefa: “Lus Zotin të mbyllet emisioni i Çanit” (film)

Disa muaj më parë Arian Çani thoshte që Ballkani ka qenë i gjithi helen. Mjaftoi kaq, që këngëtarja Rovena Stefa të reagojë publikisht duke...

Arian Çani largohet nga Klan, ja ku do shfaqet “Zonë e Lirë”

Arian Çani është një nga moderatorët më të suksesshëm dhe më të paguar televizivë. Ai nuk ndërron ‘kanal’ shpesh ama nuk është as kundër ndryshimeve. Siç...

Ka 6 muaj që e ka vendosur/ Rama përdor virusin për të publikuar vendimin kriminal

Në një lidhje me Skype me emisionin “Zonë e Lirë”,  kreu i qeverisë u shpreh se po studiohet mundësia për të legalizuar kanabisin mjekësor...

Klosi i thotë do dalësh nga hoteli, përgjigjia epike e Ardi Daullxhiut (film)

Edi Rama bashkë me ministrat dje e kaloi drekën në kompleksin “Fafa” në Golem, me familjet e prekura nga tërmeti që janë strehuar në...

Brenda javës që vjen dalin përgjime më të rënda, dyshohet të jetë e përfshirë edhe Elisa Spiropali

Drejtori i gazetës “Panorama”, Robert Rakipllari i ftuar në emiosionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit ka deklaruar se deri më 30 qershor do...

Plas në PS/ Ish-ministra po punojnë të rrëzojnë Edi Ramën

Mbrëmë në emisionin “Zonë e Lirë”, ish-ligjvënësi demokrat, Ervin Salianji ka thënë që ka informacione të besueshme se segmente të së majtës, të cilat...

Koço shpërthen ndaj Arjan Curit: Maskara, kush je ti të më shantazhosh mua? (film)

Teksa kanë qenë të ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” sot për të folur mbi kandidimin për Bashkinë e Tiranës, Koço Kokëdhima është kapur...

Lulzim Basha: E keqja që hiqet me të keq, sjell vetëm të keqe. Rilindja e Ramës nuk do ikë në shtëpi, por në burg...

Kreu i opozitës tha në emisionin “Zonë e Lirë” se largimi i Fatmir Xhafajt erdhi si pasojë e përplasjes me bandën e Vangjush Dakos....

Edi Rama: Do dënojmë edhe ata që i bëjnë like e share shpifjeve. Arian Çani i jep zarat (film)

Edi Rama, i ftuar në “Zonë e lirë” është rrekur të prekë të gjitha nismat e tij të fundit, sidomos paketën antishpifje dhe ligjin...

Latest news

Raporti i Reporterëve pa Kufij: Liria e shtypit në Shqipëri kërcënohet edhe nga Covid

Në disa vende, përfshi dhe Shqipërinë, liria e mediave është përkeqësuar sipas organizatës Reporterët pa Kufij. Kërcënim për lirinë e shtypit është tani edhe...

Maqedonia zgjat masat kufizuese deri më 27 prill, qeveria do të paguajë testet PCR për turistët e huaj

Qeveria e Maqedonisë së veriut ka lënë në fuqi masat kufizuese që ishin gjatë ditëve të fundit. Deri më 27 prill në Maqedoni lëvizja...

Degradimi i Artan Lames nga dishepull i urbanizmit në Patronazhist të Rrumpallës

Nga Ermal Mulosmani Në një publikim të bërë sot nga gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, dëgjohej Drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame,...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...
- Advertisement -