Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Plas në PS/ Ish-ministra po punojnë të rrëzojnë Edi Ramën

Nga 27-shi 0

Mbrëmë në emisionin “Zonë e Lirë”, ish-ligjvënësi demokrat, Ervin Salianji ka thënë që ka informacione të besueshme se segmente të së majtës, të cilat nuk e duan Ramën po japin ndihmë në protestat e PD-së, ndërsa nxjerrin njerëzit e tyre në rrugë të protestojnë për rrëzimin e Edi Ramës.

“Ka kryetarë bashkish apo ish-ministra dhe njerëz të lartë, të cilët nxjerrin njerëz, duke tentuar që ta rrëzojnë Ramën, po aq sa ne ose edhe më shumë se ne”,  ka thënë Ervin Salianji.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej