- Advertisement -

TAG

Ervin Salianji

Salianji në Korçë: Më pak se 2 jave dhe Shqipëria Fiton!

Kandidati për deputet i PD-së, Ervin Salianji nga Korça deklaroi se padurimi për të votuar kundër pushtetit të rilindjes shihet në çdo takim, në...

Salianji: Dorëheqja e Lleshajt nuk mjafton, duhet zbardhur tentativa për manipulimin e ngjarjes

Ervin Salianji ka reaguar lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi më 8 dhjetor, ku mbeti i vrarë 25-vjeçari Klodian Rasha. Përmes një shënimi në...

Vrasja e 25 vjeçarit nga Policia, Salianji: Akt i shëmtuar nën frymën e represionit të Qeverisë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar lidhur me vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha, i qëlluar për vdekje nga një punonjës policie në...

Rama quajti Bashën shalqi me provë/ Reagon Salianji: Shqiptarët s’kanë çfarë të presin më

Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji, ka reaguar në rrjetet sociale, pasi kryeministri Edi Rama e konsideroi liderin e opozitës Lulzim Basha “shalqi me provë”. Salianji...

Shkarkimi i Prelës, reagon Salianji: Shpëtoi kriminelë e trafikantë, si duhej as dreqit

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar në lidhje me shkarkimin nga detyra të prokurores Donika Prela, ish-drejtuese e Krimeve të Rënda. Përmes një...

Salianji: Qeveria falsifikon dhe grabit për militantët edhe bursat e NATO!

Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji, ka publikuar dokumente, me anë të së cilave shprehet se qeveria falsifikon dhe grabit për militantët edhe bursat e...

Salianji paralajmëron nga Korça: Shumë shpejt protesta kundër qeverisë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji deklaroi nga Korça se ne mbështesim çdo protestë të qytetareve aty ku kanë patur shqetësime në përcjellim zërin e...

U shfaq me hashash në duar, Salianji sqaron foton që bëri bujë

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka sqaruar foton e publikuar një ditë më parë ku shfaqet me degë hashashi në dorë. Në një intervistë...

“Katastrofa Rama më e keqe se virusi”, Salianji takon fermerët: Bujqësia pa asnjë ndihmë

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka zhvilluar sot një takim me disa fermerë në Lushnjë, të cilët kanë ngritur shqetësimet e tyre, ndërsa...

Salianji dhe ekspertët kontabël bëjnë llogaritë: Biznesi i vogël me humbje të mëdha

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, bashkë me profesionistë kontabël dhe përfaqësues të biznesit sollën fakte se si sipas tyre është goditur biznesi i...

Latest news

Raporti i Reporterëve pa Kufij: Liria e shtypit në Shqipëri kërcënohet edhe nga Covid

Në disa vende, përfshi dhe Shqipërinë, liria e mediave është përkeqësuar sipas organizatës Reporterët pa Kufij. Kërcënim për lirinë e shtypit është tani edhe...

Maqedonia zgjat masat kufizuese deri më 27 prill, qeveria do të paguajë testet PCR për turistët e huaj

Qeveria e Maqedonisë së veriut ka lënë në fuqi masat kufizuese që ishin gjatë ditëve të fundit. Deri më 27 prill në Maqedoni lëvizja...

Degradimi i Artan Lames nga dishepull i urbanizmit në Patronazhist të Rrumpallës

Nga Ermal Mulosmani Në një publikim të bërë sot nga gazetari i njohur i kronikës, Artan Hoxha, dëgjohej Drejtori i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame,...

Skandali me legalizimet, Zbardhet mesazhi urgjent që Lame u dërgoi vartësve

Pas publikimit të audios së përgjimit të drejtorit të Kadastrës, Artan Lame ka nisur mesazhe porosie për punonjësit e tij duke i kërkuar që...

Dritan Kaba: Artan Lame po thellon mashtrimin

Artan Lame paska nxjerrë një sqarim dhe thotë që biseda është bërë në 2017. Gënjen trashë edhe vazhdon të mashtrojë pa turp, se hajduti...
- Advertisement -