- Advertisement -

TAG

Zlatan Ibrahimoviç

The Sun : “Ibrahimoviç është shqiptar”. Nëna e tij katolike i ka rrënjët nga… (foto)

Shpesh herë jemi vetë ne shqiptarët që “e teprojmë” për të nxjerrë patjetër me prejardhje nga toka jonë figura të shquara të historisë, shkencës,...

Ibrahimoviç paralajmëron vazhdimin e karrierës: Mendoni se kam mbaruar? Thjesht po nxehem

Futbollisti i Milanit, Zlatan Ibrahimoviç paralajmëron se do të vazhdojë karrierën e tij duke ironizuar se tashmë në moshën 38- vjeçare thjesht po nxehet. Në...

Lëvizjet në merkato/ Ibrahimovic i ofrohet Real Madridit

Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në median spanjolle "Don Balon". Bëhet fjalë me të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic, e cila lidhet me Realin e Madridit. Mësohet...

Boban: Humbje që nuk harrohet, mos të guxojë kush të fshihet pas Ibrës

Zvonimir Boban nuk i ka kursyer elozhet për Zlatan Ibrahimovic, por ka edhe një mesazh të qartë për të gjithë lojtarët dhe stafin teknik....

Zlatan Ibrahimoviç rikthehet në Itali dhe tifozët se lënë të marrë frymë: Kjo është shtëpia ime

Zlatan Ibrahimoviç ka mbëritur më në fund në Milano dhe ky është një rikthim I bujshëm në Itali pasi ka firmosur kontratën për kuqezinjtë. Mëngjesin...

Shqiptari shpallet Heroi i Vitit në Suedi, shpëtoi 20 fëmijë nga sulmi

Fidan Bejta është shqiptari nga Kosova i cili është shpallur “Hero i Vitit 2018” në Suedi. Ai do të nderohet të mërkurën me titullin...

Ibrahimoviç sfidon Bekam, basti i pazakontë i futbollistëve

Suedezi Zlatan Ibrahimoviç ka sfiduar anglezin Bekam pak orë para se dy kombëtaret e tyre të përballen në Rusi. “Nëse Anglia fiton unë të jap...

Ibrahimovic: Refuzova 100 mln euro nga Kina, nuk ishin të mjaftueshme për mua

Zlatan Ibrahimovic di gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes, herë prej aftësitë të tij dhe herë prej asaj që ai thotë. Në një inetrvistë...

Zlatan Ibrahimoviç nuk do të jetë në Botërorin e Rusisë

Përfundimisht Zlatan Ibrahimoviç nuk do të jetë në Botërorin e Rusisë. Federata Suedeze e Futbollit, në një deklaratë që është shpërndarë sot, bën me dije...

Hunda ime është më e madhe se karriera jote

Zlatan Ibrahimovic: Lukaku është më i mirë se unë? Më bëtë për të qeshur, hunda ime është me e madhe se karriera e tij.

Latest news

Basha: Trau i Rrugës së Kombit do të hiqet me platformën anti-mafia

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u zotua edhe njëherë këtë mbrëmje se trau i Rrugës së Kombit do të hiqet me qeverisjen e...

Visar Zhiti braktis Shqipërinë: Në vendin tonë, po përjetohet një demokraci e vështirë…

  Një tjetër intelektual, poet dhe shkrimtari i njohur, Visar Zhiti është larguar nga Shqipëria dhe ka vendosur të jetojë në Shtetet e Bashkuara të...

Zykaj: Tani janë 10 vende kundër hapjes së negociatave me Shqipërinë

Gazetarja e njohur, Erisa Zykaj, e cila raporton prej kohësh nga Brukseli, deklaroi për emisionin Çim Peka LIVE se nuk janë 5 vende kundër...

Basha: Rama do detyrohet të shkojë drejt mbylljes, përse s’heton prokuroria vdekjet nga covidi?

Kur kanë kaluar më shumë se dy javë nga denoncimi që bëri, Lulzim Basha i kërkon sërish prokurorisë që të hetojë shifrat e vdekjeve...

FMN: Covid-19 goditi ekonominë shqiptare, paketa e ndihmës për qytetarët më e ulëta në Ballkan

Është publikuar raporti i FMN për Shqipërinë, lidhur me ndikimin që pati pandemia globale e koronavirusit. Në raport thuhet se Covid-19 goditi dhe dëmtoi ekonominë...
- Advertisement -