Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Boban: Humbje që nuk harrohet, mos të guxojë kush të fshihet pas Ibrës

Nga Klodiana 0

Zvonimir Boban nuk i ka kursyer elozhet për Zlatan Ibrahimovic, por ka edhe një mesazh të qartë për të gjithë lojtarët dhe stafin teknik. Humbja 5-0 përballë Atalantës në ndeshjen e fundit të vitit 2019 është e patolerueshme dhe askush nuk duhet të guxojë për ta harruar.

Nuk duhet të harrojmë Bergamon, nuk mund ta harrojmë atë humbje të shëmtuar dhe të tmerrshme. Askush, por absolutisht askush nga ne, nuk duhet të fshihet pas shpatullave të gjëra të Ibrahimovic.

Jemi të bindur që Ibra do të na japë një dorë të madhe të gjithëve, jemi të lumtur që e kemi këtu. Jemi krenar që po përqafojmë një lojtar unik dhe jemi optimistë që rreth efektit pozitiv që do të krijojë në skuadër dhe në ambientin kuqezi“, thekson drejtuesi i kuqezinjve. /abcnews.al

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej