Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lëvizjet në merkato/ Ibrahimovic i ofrohet Real Madridit

Nga Ejona 0

Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në median spanjolle “Don Balon”.

Bëhet fjalë me të ardhmen e Zlatan Ibrahimovic, e cila lidhet me Realin e Madridit.

Mësohet se agjenti i suedezit, Mino Raiola, i ka ofruar madrilenëve sulmuesin 38-vjeçar, i cili është në prag “divorci” me Milanin, teksa dëshiron të vazhdojë karrierën në nivele me të larta.

Edhe pse në dukje e çuditshme që Reali të afrojë një sulmues në moshë të madhe si Ibra, lëvizjet e çuditshme në merkato na kanë mësuar që kurrë mos të themi kurrë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej