- Advertisement -

TAG

Zjarr TV

Hiti i verës/ Edi Rama by…ën na çau! (film)

Drejtuesi i emisionit Zjarr Tv, Ismet Drishti sot, në mbrëmje në emisionin "Shkruaj në akull" do të bëjë publike hitin e verës. Nëpërmjet një videoje...

Ja si e shpëtoi Sandër Lleshaj Alvinin (film)

Lirimi i Alvinit, djalit shqiptar nga kampi i Sirisë u komentua shumë nga politika si edhe nga mediat dhe rrjetet sociale. Merita shkoi për...

Si u fut në jetën e politikës shqiptare/ Minister in Duty, Gent Cakaj rrëfen të pathënat (film)

Nqs një njeri ka jetu 20 vjet dhe ka studju, Gent Caka ka jetu dhe studju më shumë. Kështu shprehet Minister in Duty, Caka në...

“Ju nuk ma mbyllni dot gojën!” Ismet Drishti i drejtohet publikisht Edi Ramës

Ja cili është reagimi i pronarit të Zjarr TV pas futjes në listën e zezë të AKEP-it. Një listë e shëmtuar u publikua para dy ditësh...

Greta Hoxha ikën nga “Zjarr Tv”, do japë lajmet e veshur tani?

Prej vitesh vajzat me gjoks gjysmë të zbuluar nuk përbëjnë më lajm në ekranet shqiptare. Këngëtare, modele, aktore a vajza të thjeshta që prekin...

Sulmohet Zjarr TV/ Ismet Drishti i hyn në grushta banditëve (film)

Një bandë të rinjsh me kapuçë në kokë, ka sulmuar Zjarr Televizion, duke i thyer xhamat dhe dhunuar godinën. Drejtuesi i televizionit, Ismet Drishti...

Latest news

62 raste të reja dhe 1 i vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Një person ka humbur jetën si pasojë e Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Lajmin e ka konfirmuar Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik...

Policia e Durrësit ndalon 14-vjeçarin, në çantën e dorës i gjendet një pistoletë

Policia e Durrësit ka ndaluar ditën e sotme një 14-vjeçar, të cilit gjatë një kontrolli rutinë i është gjetur një armë zjarri pistoletë tip...

Shkrimtari Roberto Saviano: Klanet e Tiranës dhe Shkodrës kontrollojnë drogën në Romë

Atentati ndaj një 38-vjeçari shqiptar në plazhin e Torvaianica në periferi të Romës ka tërhequr një vëmendje të madhe në shtypin italian. Bëhet fjalë...

Reshjet e shiut shkaktojnë përmbytje edhe në Durrës, “paralizohet” qarkullimi (film)

Nga moti i keq disa akse kryesore të qyteteve janë përmbytur, duke shkaktuar vështirësi në lëvizje. Vetëm pak minuta kanë mjaftuar që disa nga lagjet...

Integrimi në Europë/ Na e kalon Maqedonia. Gjermania na mbyll derën: “T’fala Edit!”

Ministri gjerman për Çështje Evropiane, Michael Roth, duke folur për punën e presidencës gjermane në Bashkimin Evropian, tha të martën para Komisionit për Punë...
- Advertisement -