Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Si u fut në jetën e politikës shqiptare/ Minister in Duty, Gent Cakaj rrëfen të pathënat (film)

Nga 27-shi 0

Nqs një njeri ka jetu 20 vjet dhe ka studju, Gent Caka ka jetu dhe studju më shumë.
Kështu shprehet Minister in Duty, Caka në një intervistë për ZjarrTV.
Caka rrëfen se libri fundit që ai po lexon është ai i Naim Frashërit, ndërsa i pari ka qenë po Naim Frashëri dhe Bejbi Shark tu tu tu tu tu tu ru.
Më pas ministri flet se si vendosi ai të behët pjesë e botës së politikës në Shqipëri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej