Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja si e shpëtoi Sandër Lleshaj Alvinin (film)

Nga 27-shi 0

Lirimi i Alvinit, djalit shqiptar nga kampi i Sirisë u komentua shumë nga politika si edhe nga mediat dhe rrjetet sociale. Merita shkoi për një operacion ku nuk dha asnjë kontribut përveç dorëzimit të pasaportës shqiptare për Alvinin në momentin e kalimit të kufirit.

Lidhur me këtë sjellje qesharake nuk ka munguar ironia dhe humroi nga zjarr tv me një video që nuk duhet humbur.

/Zjarr TV/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej