Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hiti i verës/ Edi Rama by…ën na çau! (film)

Nga 27-shi 0

Drejtuesi i emisionit Zjarr Tv, Ismet Drishti sot, në mbrëmje në emisionin “Shkruaj në akull” do të bëjë publike hitin e verës.

Nëpërmjet një videoje të publikuar në “YouTube” ka risjellë këngën e njohur italiane “Bella Ciao” në një version ndryshe nga ç’jemi mësuar ta dëgjojmë.

Ai këtë këngë ja dedikon kryeministrit të vendit tonë, Edi Ramës, ku shprehet se çdo ngjarje e ndodhur së fundmi “b*thën na çau!”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej