Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Besimtarë myslimanë, dilni faluni në shesh, se “na rrujti tr** me urdhërat e veta…”

Nga 27-shi 0

Eksperti i ekonomisë, Pano Sako ka reaguar përmes një shkrimi të publikuar në rrjetet sociale pas urdhërave të reja që kanë dalë lidhur më ditën e Bajramit.
Sako shprehet se vet nuk është besimtar, por ai do të dalë në shesh për t’u falur vetëm që ajo traditë mos të prishet, edhe nqs do i duhet të jetë i vetëm aty.
Gjithashtu duke ju referuar masave të kryeministrit, Sako shkruan se “na rrujti tr** me urdhërat e veta”.

Postimi i plotë:

Unë nuk jam besimtar dhe nuk praktikoj asnjë fè. Nga prindërit jam orthodox.
Po di të them këtë, nesër në orën 06:00 do të jem para xhamisë në shesh për të fal Bajramin. Sikur të jenë 1000 veta, sikur të jetë 1, sikur të jem vetëm, nesër jam në shesh në mëngjes.
Se na rrujti tr** me urdhërat e veta…
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej