Fjalë kyçe: tifoz

Kalitje / Nga Media -

Vdes tifozi gjatë ndeshjes Skënderbeu- Partizani

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ndeshjes Skëndërbeu-Partizani në Korçë. Një tifoz ka ndërruar jetë në shkallët e stadiumit “Skënderbeu”. Sipas dyshimeve tifozi i cili ndodhej në tribunën B,…

Kalitje / Nga 27-shi -

Vdes tifozi, policia shfaqje dhune

Në fund të ndeshjes Flamurtari – Kukësi, në stadiumin e Vlorës është rregjistruar edhe një ngjarje shumë e rëndë. Një tifoz është rrëzuar nga shkallët dhe ka gjetur vdekjen. Ende…