- Advertisement -

TAG

Tepelenë

E rëndë në Tepelenë, një person plagoset me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Tepelenës. Mësohet se një përson është plagosur me armë zjarri. Bëhet fjalë për...

“Se them për p*rdhë”? A lëshon Tërmeti i Tepelenës një tjetër … publicitare? (film)

Tërmet Peçi shprehet se punimet në Tepelenë janë në cilësinë dhe saktësinë e duhur dhe shprehet se këtë ai nuk e thoshte për p*rdhë. Në...

Hajdutët thyejnë derën e jashtme të banesës në Tepelenë, grabisin një shumë të madhe parash

Mbrëmjen e djeshme është grabitur një banesë në fshatin Turan i Bashkisë së Tepelenës. Mësohet se hajdutët kanë thyer derën e jashtme dhe janë future...

Lëkundje e fortë tërmeti në jug të vendit, ja ku ishte epiqendra

Një lëkundje tërmeti është regjistruar rreth orës 08:28 të mëngjesit të sotëm në Tepelenë. Instituti i Gjeoshkencave bën me dije se epiqendra ka qenë në...

Atentat në Tepelenë/ I shpëton plumbave, plagoset lehtë 30 vjeçari

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur orët e para të ditës së sotme në Tepelenë ku për pasojë ka mbetur i plagosur shtetasi...

“Tërmet Peçi pronar i arave me kanabis në Tepelenë”

Ish-kryeministrit Sali Berisha, ka postuar në facebookun e tij mesazhin e një qytetari ku shkruan se pronari i arave me kanabis në Tepelenë është...

Tepelenë/ Municione, kokainë e kanabis, arrestohet një person

Policia e Tepelenës ka zbuluar municione, doza kokaine, fara e kubikë kanabis ka zbuluar, duke arrestuar një person dhe proceduar penalisht kryeplakun e fshatit...

Pamje të rënda/ Kryeplaku dhunon barbarisht banorin e fshatit Hormovë, policia nuk reagon

Një banor i fshatit Hormovë është dhunuar barbarisht nga Kryeplaku i fshatit Lavdosh në Bashkinë Tepelenë. Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar pamje të rënda të...

Tepelenë/ Shkrumbohet nga flakët makina e Shefit të Krimeve

Mëngjesin e sotëm është gjetur e djegur makina e Shefit të Seksionit të Krimeve në Komisariatin e Tepelenës, Gentian Shehu. Sipas burimeve, mjeti tip...

Aksident rrugor në Tepelenë, Benzi përfundon poshtë kamionit

Një aksident rrugorë ka ndodhur në rrugën nacionale Memaliaj-Tepelenë në vendin e quajtur Ura e Bencës. Raportohet se një makinë e tipit “Mercedes Benz” ka...

Latest news

Kollomoqi që na jep çdo ditë Qeveria

Nga Klodian Tomorri  Gjatë viteve 80’, teksa “ZIS-at” e Partisë transportonin në autokolonë, misër nga Lushnja në Berat, njëri nga magazinierët e rezervave të shtetit në...

Shtyhet takimi i Këshillit Europian, karantinohet presidenti Charles Michel

Është shtyrë takimi i Këshillit Europian pasi presidenti i Këshillit Europian, Charls Michel është karantinuar. Michel është karantinuar pasi roja e tij e sigurisë ka...

3 viktima nga Covid-19 në vend, numri i rasteve të reja vijon të jetë i lartë në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit 3 persona kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavirus në vend, si dhe janë regjistruar 131 raste...

Shpëtim Idrizi komenton vizitën e Ramës në Athinë: Kryeministri bëri deklarata jokoherente për të mbajtur pushtetin (film)

Kryetari i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ishte i ftuar në emisionin "5 pyetjet" nga Babaramo në Report Tv ku foli për marrëveshjen e detit mes...

Një shekull gruaja e legjendës Selman Stërmasi

Zonja Nezihat Stërmasi është gruaja e legjendës së futbollit shqiptar dhe të Tiranës, Selman Stërmasi. Ajo kishte sot ditëlindjen dhe mbushi plot një shekull,...
- Advertisement -