- Advertisement -

TAG

televizioni

Rama i jep Bollinos miliona euro: Igli Gjelishti fitoi pa garë 12 tendera, konkurentët u skualifikuan

Plot 12 kontrata të kompanisë së Igli Gjelishtit, të akuzuar nga PD se i ka kaluar paratë në televizionin e Carlo Bollinos, rezulton se janë...

Mbyllja e RTV Ora/ “Ky regjim po na zhvat liritë tona”, Mesila Doda: Përpëlitjet e fundit të një qeni të ngordhur

Sekretarja e Përgjithshme e PDIU, Mesila Doda ka reaguar menjëherë pas lajmit se televizioni RTV Ora do të mbyllej. Doda nëpërmjet një postimi në rrjetet...

“S’do falim asnjë…”/ Artan Hoxha i tregon Edi Ramës SMS-në kërcënuese të krimit të organizuar

Gazetari Artan Hoxha publikoi një mesazh kërcënues që ka mbërritur dje në Abc News, drejtuar gazetarit Artan Hoxha si dhe televizionit Abc News. Ai...

Shkërmoqja e Digitalb/ Televizioni më i madh në vend del nga platforma

Një administrim i çuditshëm ka lulëzuar në Kompaninë "Digitalb", pas ngjarjeve deri diku qesharake të menaxhimit të Top Chgannel. Platforma e njohur si e...

15 vite në Top Media, Albana Osmani vendos të largohet nga televizioni

Moderatorja e Top Medias, Albana Osmani ka vendosur të largohet nga televizioni. Burime për “Prive” bëjnë me dije se kjo gjë ka ardhur si shkak...

Kaos “trafiku” nëpër studiot e Tiranës

Televizioni duhet t’i rikthehet publikut dhe t’iu merret panelistëve grindavecë dhe moderatorëve që më shumë bëjnë punën e semaforëve të prishur. Mund ta merrni...

Zhurma si rrugë e shkurtër e gomerëve. Madhështia dhe mjerimi i gazetarisë.

Nga Indro Montanelli Di që shumë prej jush janë të interesuar ndaj gazetarisë dhe mjeteve të komunikimit. Unë këtë pasion fillova ta kultivoja që nga...

Sa e bukur ka dalë nusja, marshalla…

Vitet kalojnë, por kujtimet mbeten. Maria De Filippi e mban këtë foto me siguri në komodinë në kokën e shtratit. Shumë vjet më parë,...

Latest news

Frut apo lëng, cila është mënyra më e mira për t’a konsumuar gjithë familja

E keni pyetur veten ku ndryshon të hash fruta nga të pirit atë? Të pish lëng frutash është e lehtë, por ekspertët thonë që...

Qyteti që “prodhoi” koronavirusin shënon zero raste, në Wuhan hapen pa kufizime edhe klubet e natës

Ish-epiqendra e pandemisë COVID-19, nga ku dyshohet se ka ardhur edhe koronavirusi, qyteti kinez Wuhan nuk ka raportuar asnjë rast të ri në 24...

Ikën si legena/ Tifozët “trima” sllavo-maqedonë ia mbathën, kur u afruan shqiptarët (film)

Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar për ndalimin e 16 të rinjve maqedonas, të dyshuar për fyerje ndaj shqiptarëve,...

Të shtënat me armë zjarri te “Astiri”, ky është 45 vjeçari i plagosur (foto)

Një ngjarje e rëndë ndodhi vetëm disa minuta më parë në zonën e "Astirit" në Tiranë, ku një person mbeti i plagosur me armë...

Shpërthim i fuqishëm në Durrës, qyteti bregdetar “pushtohet” nga tymi

Një shpërthim i kontrolluar ka ndoodhur në ambientet e brendshme të pallatit të Kastratëve në lagjen 17 në Durrës. Inspektoriati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit...
- Advertisement -