- Advertisement -

TAG

të rënët

I bukri dheut…

Respekti për të rënët shprehet në këtë mënyrë solemne. Fjalët e tepërta prishin pezmin që ka kaluar dhe po kalon Shqipëria.

Skandali/ Ja si po duan t’i “blejnë” të rënët italianë për ushtarë grekë

Sipas lajmeve që qarkullojnë në mediat shqiptare dhe greke në Dragot të Tepelenës janë gjetur 14 skelete të ushtarëve, ku 11 prej tyre në...

Doda: Ju nderoni pushtuesin, ne nderojmë të rënët tanë pa varre

24Ashtu siç kishte njoftuar, Shoqata Çamëria së bashku me qytetarë të shumtë kanë protestuar në mënyrë paqësore pasditen e sotme para Ministrisë së Jashtme. Gjatë...

Në Kllogjer ku prehen të rënët, Panos Kamenos kërkon luftë

Nga Shpëtim Idrizi Varrezat Monumentale të masakrave të shqiptarëve të Çamërisë gjenden në Kllogjer. Një kilometër larg nga vendi ku ministri i ekstremit të djathtë...

Shpëtim Idrizi: Shqiptarët kërkojnë paqen, grekët luftën (video Kllogjer)

Nënkryetari i Kuvendit, Shpëtim Idrizi ka bërë një koment në rrjetet sociale në lidhje me kërcënimet e ministrit të Mbrojtjes, Panos Kamenos dhe paradoksin...

Latest news

Sondazhet që nuk bën Batoni e nxjerrin fituese opozitën, por nuk e masin vjedhjen e votës

Ky është përfundimi sintetik që arrin i mirënjohuri Genc Sejko. Me sarkazmën e tij të rrallë, Genci na rrëfen një të vërtetë të madhe;...

Rrena e Edi Ramës / COVAX do sjellë në muajin shkurt vetëm 3 % të vaksinave (film)

Gazetarja Klodiana Kapo e faktoje.al ka treguar në A-Show me Adi Krastën në Syri TV, lidhur mbi disa kërkesa që u ka dërguar ambasadave...

Xhevahir Zeneli: Në Amerikë punoja roje shkolle, ma vodhën pesë herë brenda javës (film)

Xhevahir Zeneli, aktori i rrallë në një rrëfim për jetën e tij artistike dhe personale, ka treguar për A-Show me gazetarin Adi Krasta, shumë...

11 viktima dhe 400 raste me Covid në Maqedoninë e Veriut

11 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 2,327 testime të realizuara,  400...

Mike Pompeo akuzon Kinën për gjenocid ndaj pakicave turke dhe myslimanëve

Sekretari i Shtetit të SHBA, Mike Pompeo tha të martën se Kina po kryen gjenocid ndaj pakicave etnike turke të njohura si Ujgurët dhe...
- Advertisement -