- Advertisement -

TAG

të hënën

Kuvendi thërret seancë të posaçme: Të mos mungojë asnjë deputet

Menjëherë pas zgjedhjeve të 30 Qershorit, Kuvendi ka njoftuar seancë të posaçme. Mësohet se seanca do të zhvillohet në ditën e hënë të 8 korrikut...

Të hënën Mogherini takim me Vuçiç dhe Thaçin

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Europian për politikë të jashtme dhe siguri, Federica Mogherini, do të zhvillojë një takim mbrëmjen e të hënës me...

Të hënën mblidhet Kuvendi, përcaktohet rendi i ditës

Kuvendi i Shqipërisë do të zhvillojë të hënën e ardhshme seancën e parë për vitin e ri 2017. Lajmin e ka konfirmuar zyra e shtypit...

Pozita e arvanitasve dhe çamëve në shtetin grek

Historiani Arben Llalla është i ftuar të hënën në orën 22:00 në emisionin "Në mbrëmjë...te Agim Poshka", për të folur për të gjithë kryeministrat...

Superbasti/ Murinjo vs Guardiola, a do të ketë shtrëngim duarsh në derbi?

  Të hënën në Kinë miqësorja Junaitid – Siti, trajneri katalanas qetëson situatën: “Jemi njerëz të civilë” Mbërrin edhe derbi i parë i Mançesterit, me Jose...

Latest news

Shkarkimi i Metës, mblidhet sërish sot në orën 11:00 Komisioni i Ligjeve

Presidenti Ilir Meta është thirrur sërish sot nga Komisioni i Ligjeve për të dhënë shpjegimet e tij në lidhje me kerkesen e maxhorancës për...

Serbia paguan ata që vaksinohen, 25 euro për qytetarët deri në 31 maj

Serbia ka premtuar se do t’i paguajë qytetarët me 25 euro nëse ata vaksinohen kundër COVID-19. Presidenti Aleksandar Vuçiç tha se nisma do të shpërblente...

Grabitën punonjësin e “Exchange-s” në mes të Tiranës, kapet një prej autorëve

Finalizohet operacioni policor i koduar “Valuta”. Operacioni i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Nr. 3, në bashkëpunim me Sektorin e Krimeve ndaj Jetës dhe Pronës...

Zoran Zaev vaksinohet sot me Sinovac

Ditën e sotme do të vaksinohet me vaksinën e prodhuar në Kinë, kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Në njoftimin e kryeministrisë bëhet...

22 vjet nga vrasja e Fehmi Aganit/ Kurti, Osmani dhe Konjufca homazhe tek varri i heroit të Kosovës

Sot janë bërë 22 vjet nga vrasja e nënkryetarit të LDK-së dhe deputetit të Kuvendit të Kosovës, Fehmi Aganit. Agani u vra më 6...
- Advertisement -