- Advertisement -

TAG

Spartak Braho

Nis mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, mungon Rama

Këshilli i Sigurisë Kombëtare  ka nisur mbledhjen, e cila mbahet për faktin e mos arrestimit të shumë kërkuarit Klemend Balili. Mbledhja e Këshillit të Sigurisë...

Komisioni i Sigurisë/ Braho: Mënyra e komunikimit të Presidentit nuk është institucionale

“Presidenti nuk komunikon me letra”, është kjo deklarata e Spartak Brahos në Komisionin Sigurisë, lidhur me letrën që Presidenti  Bujar Nishani ka dërguar kuvendit...

Ndërkohë që Kryeministri flet baba Taku luan “shah mat”

Gjatë fjalës që Kryeministri Edi Rama mbante në Kuvend për arritjet ekonomike deputeti Spartak Braho nuk po e ndiqte fare fjalën e tij për...

Incidenti, Noka përplaset me Tahirin më pas dhe me Brahon (video)

Në Komisionin Parlamentar të Sigurisë ka ndodhur këtë të martë një incident gjatë kohës kur në praninë e ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri është...

Braho: Projektligji për riorganizimin e institucionit të Prefektit nuk është i plotë

  Kryetari i Komisionit të Sigurisë, Spartak Braho deklaroi në seancën e sotme parlamentare se pr/ligji për riorganizimin e institucionit të Prefektit nuk është i...

Braho: Nuk do të ketë seancë dëgjimore me Llallën

Kryetari i komisionit të sigurisë i është përgjigjur dy deputetvë socialist që kërkuan praninë e Llallës në këtë komision për të sqaruar rreth kërcënimit...

Tahiri çon deputetët socialistë tek kanabisi

Deputetët e Partisë Socialiste shkojnë tek arat me cannabis në Pukë. Këtë udhëtim ua ka mundësuar ministri i brendshëm, Saimir Tahiri. Përmes një video të ndarë...

Grabitja në Rinas/ Braho letër ministrit Tahirit, kërkon informacione

Spartak Braho, Kryetari i Komisionit Parlamentar i Sigurisë Kombëtare i ka dërguar një shkresë ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit. Në letrën e tij, Braho...

Spartak Braho shtrohet në spital në Turqi

Deputeti 64-vjeçar u dërgua më 6 prill me urgjencë në Greqi Kryetari I Komisionit të Sigurisë Kombëtare dhe deputeti i LSI, Spartak Braho është shtruar...

Mesila Doda: Ose Flamur Noka gënjeshtar, ose Spartak Braho fallsifikator

Deputetja Mesila Doda i ka dërguar një letër kryetarit të Kuvendit në lidhje me ndryshimin e ligjit të për dekoratat, titujt e nderit, medaljet...

Latest news

Rritet numri i pacientëve të shëruar, 6 viktima dhe 183 raste me Covid në Maqedoninë e Veriut

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut njoftoi se 6 pacientë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit. Autoritetet raportojnë se nga 1, 466...

COVID-19 futet në ushtrinë shqiptare

Sot u shënuan 15 raste me koronavirus në qarkun e Beratit. Infeksioni ka hyrë në thuajse të gjitha institucionet. E ndërsa infektimet e mësuesve janë...

Catanzaro: Derra, klinika dhe qiellgërvishtëse. Gallo në pushtimin e Shqipërisë

Nga qiellgërvishtëset te derrat, shoqata e drejtuar nga sipërmarrësi Antonio Gallo ishte e gatshme të pushtonte Shqipërinë me mocarela për t'ia dhënë shefit të...

Grykësia/ Minarja e Xhamisë së Et’hem Beut po thyhet në dysh (film)

Kur aktivistët e vunë në dukje këtë dëm që po i bëhet objektit të kultit dhe monumentit të kulturës, Rilindja tha se është silikoni...

Algjeriani sulmohet me thikë në Kosovë, me lot në sy i bën thirrje ministrit: Për hir të Zotit, më ço në shtëpi!

Një i ri algjerian është sulmuar me thikë në Kosovë dhe vijon të rrijë i fshehur nga sulmuesit e tij. Siç raportojnë mediat algjeriane, ai...
- Advertisement -