Fjalë kyçe: skuadra

Kalitje / Nga 27-shi -

Sopoti, rënia e “Rilindjes”

U nis në fillim të edicionit për të ardhur në Superiore, kishte mbështetjen e jashtëzakonshme të deputetit Tauland Balla, i cili e veshi me ngjyrat e “Rilindjes”, por asgjë nuk…

Kalitje / Nga 27-shi -

Korabi në Kategorinë Superiore

Komisioni i Disiplinës ka thënë fjalën e fundit dhe tashmë Korabi i Peshkopisë do të jetë pjesë e Kategorisë Superiore për sezonin e ardhshëm. Por këtë të drejtë e ka…

Kalitje / Nga 27-shi -

Kombëtarja mbetet “rrugëve”…

Tani është shansi i madh i Kombëtares tonë për të bërë një paraqitje ndryshe në miqësoren e rradhës që do të luhet nesër dhe kështu mund të mbyllen edhe “gojët…