- Advertisement -

TAG

Skënder Brataj

Brataj publikon ilaçin që ka shpëtuar të infektuarit rëndë me Covid-19

Kreu i Urgjencës Kombëtar, Skënder Brataj, përmes një postimi në facebook ka pasqyruar efektet që ka dhënë ilaçi i deksametazonit te pacientët e infektuar...

“Do ketë 1000 raste ditore me Covid”, Brataj publikon propozimin e mjekut italian: Të kthehet karantina!

Shefi i Urgjencës Kombëtare shqiptare, Skënder Brataj ka bërë një shkrim publik duke iu referuar deklaratës së virologut Italian Andrea Cristiani sa i përket...

“Rritjet e rasteve me COVID-19”, Brataj: Mosrespektimi më i madh tek të rinjtë

Drejtori i Qendrës Kombëtare të Urgjencës, Skënder Brataj në “ABC-ja e mëngjesit” foli për situatën e koronavirusit. Brataj u shpreh se situata nuk është e mirë...

Brataj apel personave të infektuar me Covid-19: Ju mos dilni nga shtëpia, jeni burim infeksioni

Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj bën thirrje për parandalim të përhapjes së infeksionit të koronavirusit. Brataj i kërkon personave të infektuar me Covid-19 të...

Shefi i Ugjencës zbulon si mund të shuhet koronavirusi: Dy muaj me maska zhdukin Covid-in

Shefi i Ugjencës kombëtare, Skënder Brataj ka zbuluar se si mund të shuhet koronavirusi duke cituar një shkencëtar amerikan, identitetin e të cilit nuk...

Brataj: Nëse ke shenja, konsideroje veten pozitiv me Covid-19

Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj, thotë se rritja e numrit të të infektuarve me COVID-19 gjatë muajit korrik vjen si rezultat i heqjes së...

Brataj tregon situatën e “rrezikshme”: Qytetari nuk vë maskën se thotë kam pirë raki në mëngjes

Mjeku i njohur, Skënder Brataj ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale një situatë që i ka ndodhur atij mëngjesin e sotëm,...

Rritja e rasteve me COVID-19, Brataj thirrje të fortë shqiptarëve: Jeta është e pakthyeshme

Lidhur me rritjen e rasteve të të prekurve me COVID-19, shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj vjen me një apel drejtuar qytetarëve. Përmes një mesazhi në...

“S’kemi nevojë për masa izolimi”, drejtori i Urgjencës: Mos përdor doreza apo maska në ambient të hapur!

Drejtori i Urgjencës Skënder Brataj thotë se nga përhapja e koronavirusit në Shqipëri, pas heqjes së masave kufizuese, po vihen re tre dukuri. Sipas Brataj...

Skënder Brataj jep disa këshilla: Çfarë duhet të dini, si të veproni nëse dikush rrëzohet në rrugë

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, dha disa këshilla të rëndësishme për qytetarët, lidhur me përhapjen e koronavirusit. Në një komunikim live në “Facebook”, Brataj,...

Latest news

Rezultoi pozitive me koronavirus, Voltana Ademi tregon simptomat: Kam pak kollë, ja ku dyshoj se jam infektuar

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka konfirmuar edhe zyrtarisht se ka marrë përgjigjen dhe ka dalë pozitive me koronavirus. Ademi, në një prononcim...

Për një javë regjistrohen 951 raste me COVID-19 në Maqedoni, rritet numri i viktimave

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut bëri të ditur se, sipas Institutit për Shëndet Publik, nga 14 deri 20 shtatori janë konfirmuar pozitivë për...

“Dëgjo këtu ti pe*erast m*ti!”. Deputeti kërcënohet “live” në mbledhjen e Komisionit të Integrimit (film)

Komisioni për Integrimin Evropian është mbledhur ditën e sotme për të diskutuar mbi procesin e hapjes së negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian. Por, më...

Fauci: Mbi 50% e të infektuarve me Covid janë si pasojë e rasteve asimptomatike

“Ne kemi gabuar për sa i përket rasteve asimptomatike. Ajo që  ne nuk  dinim në fillim është  se rreth 40-45% e rasteve në total...

62 raste të reja dhe 1 i vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Një person ka humbur jetën si pasojë e Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Lajmin e ka konfirmuar Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik...
- Advertisement -