- Advertisement -

TAG

sezoni

Supë fasulesh, më e mira e sezonit!

Përbërësit: 100 g fasule të bardhë 3 lugë vaj 1 lugë miell 1 qepë e vogël e grirë imët 1 lugë e vogël spec...

Real Madrid e mbyll me humbje sezonin zhgënjyes

Reali i Madridit nuk ia doli ta mbyllë me sukses kampionatin spanjoll. 0-2 u mposhtën djemtë e Zidan në shtëpi nga Betisi në ndeshjen e...

Ermonela Jaho do të çelë sezonin në teatrin Real-Madrid

Sopranoja me famë botërore, Ermonela Jaho do të interpretojë rolin e Desdemonës në operën “Otello” të Xhuzepe Verdit, që do të vihet në skenë në...

Plazhi po mbaron, qejfet e fundit

Kjo është fundjava e fundit, në të cilën plazhet mund të jenë të mbushura ding. Nga e hëna nis puna dhe pushuesit jashtë sezonit do...

Super e shtuna e Serisë A

Nesër në orën 18:00 fillon java e dytë në “Olimpiko” me Lacio – Juventus, për të vazhduar në 20:45 në “San Paolo” me Napoli...

Latest news

COVID-19 në Greqi, 665 pacientë të intubuar në spitale

Situata e pandemisë në Greqi, vijon të jetë kritike. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 19,075 raste të reja me koronavirus. Fatkeqësisht, 111...

Audiopërgjimi i Veliajt, reagon PD: Njeriu i Ndraghetas do të kapë dhe FSHF-në!

Partia Demokratike ka reaguar në lidhje me audiopërgjimin që u publikua ditën e sotme në media, ku kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion veliaj...

Policia Rrugore kontrolle në Gjirokastër, 45 gjoba për shoferët që s’mbanin rripin e sigurimit

Policia e Gjirokastrës njofton se në javën që lamë pas ka arrestuar tre shoferë, ka pezulluar 4 patenta dhe janë vendosur 367 gjoba. Në prangat...

Vrau dhe hodhi në kanal fqinjën, Fetah Marra: Më kishte 60 mijë lekë borxh për bagëtitë

Zbardhet shkaku i vrasjes së 63- vjecares Fatime Suli në Kuçovë. Vrasësi Fetah Marra ka dëshmuar para grupeve hetimore se viktima i kishte borxh...

Zgjedhjet në 6 bashkitë/ Rama zhvillon mbledhje me drejtuesit politik të PS-së

Pas mbledhjes me grupin parlamentar të Partisë Socialiste, Edi Rama ndez ‘motorët’ për zgjedhjet e pjesshme lokale që do të mbahen në 6 bashki...
- Advertisement -