- Advertisement -

TAG

Saimir Taullau

Reagon Saimir Taullau: Makinën e kam blerë 3 milionë lekë. Kam dhe një stan delesh pa deklaruar

Saimir Taullau, biznesmeni i njohur nga Lushnja, i cili tashmë është subjekt i hetimit pasuror të OFL-së ka folur për herë të parë për...

OFL i bllokon makinat e blinduara Durim Bamit dhe Saimir Taullaut

Policia e shtetit njofton se në vijim të operacionit “Forca e Ligjit” tre “të fortëve” Dashamir Gjokës , Saimir Taullaut dhe Durim Bamit u...

Latest news

Kryefamiljari kthehet në shtëpinë e dëmtuar nga tërmeti: Jam invalid, nuk rrihet në çadër

Klodian Luku, banor në Shijak, bashkë me 16 anëtarët e tjerë të familjes së tij, kanë jetuar në dy çadra të ngushta që pas...

Shifra rekord nga Elbasani, 17 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit

Ditën e sotme janë shënuar shifra rekord në Elbasan me koronavirus. Raportohet se në 24 orët e fundit u raportuan 17 raste të reja,...

36-vjeçari tenton të vetëvritet me thikë në banesën e vjehrrit

Një 36-vjeçar banues në Tiranë ka tentuar të vetëvritet me mjet prerës, në banesën e vjehrrit. Sipas policisë 36-vjeçari ndodhet në spitalin rajonal në Fier,...

Rritja e rasteve me COVID-19, kryeministri francez: Nuk përjashtohet një lockdown i ri

Kryeministri i Francës, Jean Castex nuk e ka përjashtuar mundësinë e një bllokimi të ri. Lidhur me situatën e koronavirusit që sa vjen dhe përkeqësohet...

Qarkullonte me armë zjarri me vete, arrestohet 30-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 30-vjeçar pasi i është gjetur një armë në një çantë të vogël që mbante me vete. Po ashtu,...
- Advertisement -