- Advertisement -

TAG

rrembim

Korçë/ Tentoi t’i rrëmbejë fëmijën 4-vjeç, fqinjët kapin në kohë autorin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë ku një person ka tentuar t’i rrëmbejë nënës fëmijën e saj 4-vjeç. Por fatmirësisht, vetëm pak metra...

Dhunohet dhe rrëmbehet me forcë një 16-vjeçar në Durrës, policia jep detajet

Në 16-vjeçar është dhunuar fizikisht nga tre persona dhe më pas është rrëmbyer forcërisht prej tyre nga makina e tij tip “Audi”. Ngjarja raportohet...

Ngjarja ndodhi për një parakalim, zbulohet identiteti i personit të dhunuar dhe të marrë peng në Kamëz

Zbulohet identiteti i personit të dhunuar dhe rrëmbyer sot në Kamëz. Bëhet fjalë për Jak Prengën i cili u rrëmbye nga disa persona ende të...

Rrëmbyen maqedonasin dhe i kërkuan 250 mijë euro në këmbim, arrestohen 2 persona në Tiranë

Dy shtetas kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës dhe një tjetër po procedohet në gjendje të lirë pasi dyshohet se janë autorët...

Marrin fund orët e ankthit, 13-vjeçarja gjendet në një qendër tregtare

Gjendet vajza 13-vjecare, e cila rezultonte e zhdukur prej 4 orësh. Ajo është gjetur në një qendër tregtare në zonën e Zogut të Zi në...

E rëndë/ Nëna shpërthen në lot: Si ma rrëmbyen vajzën në sy të së motrës (film)

Nëna e vajzës së rrëmbyer paditen e sotme në Tiranë në një prononcim për Report Tv tregon si iu rrëmbye vajza në sy të...

E rëndë në Tiranë/ 13-vjeçarja rrëmbehet sapo zbret nga furgoni i shkollës (detaje)

Një rast i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në Tiranë. Raportohet se një vajzë 13 vjeçare është rrëmbyer në rrugën "Ndre Mjeda" tek...

Përdhunim, rrëmbim e vepra të tjera penale, arrestohet i riu që ishte në kërkim ndërkombëtar

Policia e Tiranës ka arrestuar një person në kërkim ndërkombëtar, i dënuar nga drejtësia italiane për përdhunim, rrëmbim e vepra të tjera penale. Në pranga është...

Greku dhe indiani rrëmbejnë e përdhunojnë adoleshentin shqiptar

Një i mitur shqiptar është rrëmbyer dhe përdhunuar nga një shtetas grek i moshuar dhe një indan. 64-vjeçari grek dhe 39-vjeçari indian kanë marrë peng...

Policia e Kosovës si organizatë kriminale, rrëmben 2 qytetarë të Shqipërisë

Nga Dritan Kaba Sërish Policia e Kosovës si oraganizatë kriminale, vepron pa vendim gjykate ose kërkesë ligjore të prokurorisë. Policia e Kosovës pas krimit me 6...

Latest news

Komisioni e thirri sot në seancë dëgjimore, Meta: Kam axhendë të planifikuar, gati të vij më 10 maj

Presidenti Ilir Meta nuk do të jetë sot në seancën dëgjimore të komisionit të ligjeve ku do të shqyrtohet kërkesa e deputetëve të PS...

Braktisi emisionin në Top Channel, Shabani: Transparencë për pagesat nga 10 mijë apo 25 mijë euro për emisionet në televizionet private

Endri Shabani, drejtues i Nismës Thurje, mbrëmë braktisi emisionin e Eni Vasilit “Open” në Top Chanel, pasi kjo e fundit e ndërpreu gjatë ligjërimit...

Shkarkimi i Metës, mblidhet sërish sot në orën 11:00 Komisioni i Ligjeve

Presidenti Ilir Meta është thirrur sërish sot nga Komisioni i Ligjeve për të dhënë shpjegimet e tij në lidhje me kerkesen e maxhorancës për...

Serbia paguan ata që vaksinohen, 25 euro për qytetarët deri në 31 maj

Serbia ka premtuar se do t’i paguajë qytetarët me 25 euro nëse ata vaksinohen kundër COVID-19. Presidenti Aleksandar Vuçiç tha se nisma do të shpërblente...

Grabitën punonjësin e “Exchange-s” në mes të Tiranës, kapet një prej autorëve

Finalizohet operacioni policor i koduar “Valuta”. Operacioni i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Nr. 3, në bashkëpunim me Sektorin e Krimeve ndaj Jetës dhe Pronës...
- Advertisement -