- Advertisement -

TAG

Rrahman Rraja

Policit i vendosën pistoletën në kokë në sy të Ballës, kush është nipi i deputetit socialist që u arrestua

Ramazan dhe Fioralb Rraja, nipat e deputetit socialist, Rrahman Rraja, janë arrestuar ditët e fundit nga policia belge në kuadër të operacionit "Atos" ku...

Shkatërrohet banda e kokainës në Belgjikë, mes të arrestuarve nipi i deputetit socialist

Drejtësia belge dhe ajo gjermane goditën një grup kriminal të trafikut të kokainës duke arrestuar 8 persona, 6 nga të cilët janë shqiptarë, që...

Deputeti socialist, Rrahman Rraja për Syri TV: Redjani nuk është nipi im (film)

Deputeti socialist, Rrahman Rraja ka qaruar për Syri TV se cila është lidhja e tij e gjakut me Redjan Rrajën, duke thënë se i...

Kush është Redjan Rraja, dentisti që u akuzua për ngjarjen, ku u vra Elton Çiço

Të martën u mësua se personi i arrestuar si i dyshuar për sulmin me armë mbi makinën e prokurorit Arjan Ndoja është Redjan Rraja. Ky...

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoji, arrestohet Redjan Rraja, fis i deputetit të PS

Policia ka arrestuar shtetasin Redjan Rraja, i cili dyshohet se ka lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji. Pas një aksioni të gjerë nga policia,...

Dhuna ndaj gruas në QSUT/ Pas tre ditësh nis procedimin penal ndaj Ramazan Rrajës, policja pezullohet nga puna

Pas tre ditësh, policia e shtetit ka reaguar lidhur me dhunën e ushtruar ndaj një gruaje në ambientet e QSUT-së nga nipi i deputetit...

Rraja me paterica në kuvend, Xhafaj voton të shkarkojë veten (Foto)

Kuvendi  miratoi me 75 vota pro dekretin e presidentit për shkarkimin e Fatmir Xhafës nga posti i ministrit të Brendshëm. Të 75 deputetët e maxhorancës...

Sakrifica e Rrahman Rrajës që të kemi teatër të ri

Mazhorancës i duheshin dje me patjetër votat në parlament për të shembur Teatrin Kombëtar dhe nuk kishte si të mungonte as Rrahman Rraja, babai...

Rama: Më vjen keq për Rrahmanin, djalin e ka në burg dhe gruaja po i lufton me vdekjen

Kryeministri Edi Rama shprehu keqardhje ndaj deputetit socialist Rrahman Rraja.  Ai akuzoi sërish opozitën dhe median se po e përdorin për qëllime politike ngjarjen...

Shpërthim me tritol në oborrin e shtëpisë së Xhisiela Malokut

Një shpërthim tritoli ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, në fshatin Larushk Fushë-Krujë, në cepin e oborrit që lidh banesat e Xhisiela Malokut dhe xhaxhait të...

Latest news

Florian Marku bën krenar shqiptarët, mposht Maxim Prodan dhe i rrëmben titullin (Film)

Florian Marku ka mbajtur premtimin duke mposhtur të pamposhturi Maxim Prodan në Tottenham. https://youtu.be/ZlIMlJ1hhGE

Elon Musk dhe Grimes i japin fund lidhjes 3 vjeçare

Elon Musk dhe partnerja e tij Grimes janë ndarë pas 3 vitesh së bashku. Themeluesi i SpaceX konfirmoi se ai dhe këngëtarja kanadeze janë “gjysmë...

“Nuk na vendos dot në rresht”, Berisha dhe militanti demokrat mesazh Yuri Kim

“Do doja t’i kujtoja cilitdo që më 6 maj 1919, kur pjesa tjetër e botës donte që Shqipëria të zhdukej, Shtetet e Bashkuara, Presidenti...

Evi Kokalari shfaqet krah Berishës: Bashës I ka ngelur në dorë vetëm logo dhe vula, tjerët janë këtu me ne

Evi Kokalari Kjo është arsyeja përse jam këtu. Po përpiqem të fus idetë e partisë Republikane në SHBA tek partia Demokratike shqiptare. E kam vënë...

Tjetër goditje për kriptomonedhat, Kina i shpall plotësisht të paligjshme

Agjencitë qeveritare kineze përfshirë rregullatorin e letrave me vlerë të vendit dhe Bankën Popullore të Kinës (PBOC) thanë në një deklaratë të Premten se...
- Advertisement -