- Advertisement -

TAG

Rita Ora

Portreti i Rita Orës në ankand për bamirësi

Këngëtarja shqiptare  Rita Ora ka hedhur në ankand privat një portret të cilin e ka punuar vetë ajo. Portreti kushton 20 mijë paund, shkruan...

Rita Ora shkëlqen në China Music Awards

Rita Ora është nderuar me çmimin si artisja ndërkombëtare më e njohur në Kinë. 26-vjeçari befasoi të gjithë të pranishmit në eventin China Music Awards...

Rita Ora i shpëton për mrekulli plumbave në Notting Hills

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora i ka shpëtuar për mrekulli plumbave në Notting Hills. Ajo ishte duke pushuar bashkë me një mikeshën e...

Rita Ora shkëlqen në premierën e “Fifty shades darker”

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka mahnitur me pamjen e saj në premierën e filmit “Fifty Shades Darker”. Ajo është shfaqur me një fustan të gjatë...

I vidhen mijëra paund Rita Orës

Këngëtarja  Rita Ora, mund të ketë humbur mijëra paund si pasojë e një mashtrimi nga një llogaritar. Njësia antimashtrim në Britani ka nisur hetimet se...

Rita Ora kthen rrugët e NYC në pasarelë/ 4 Veshje në 1 ditë

Këngëtarja 26-vjeçare e cila është prezantuesja e America’s New Top Model ka gjetur këtë mënyrë për të promovuar shfaqjen e re, duke dalë rrugëve...

Rita Ora, topless për Love Magazine (foto+video)

Këngëtarja Rita Ora ka pozuar topless për revistën “Love Magazine”. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare gjithashtu ka pozuar dhe me të brendëshme teksa interpretonte...

Rita Ora i del në mbrojte Justin Bieber

Justin Bieber vazhdon tëmos jetë i kujdesshëm me fansat e tij, sidomos pasi skandalit të fundit ku këngëtari gjakosi një fans në Barcelonë, duke e goditur me...

Rita Ora me look të viteve 20, në filmin e ri ‘Wonderwell’

Rita Ora gjatë xhirimeve të filmit të saj të ri është fotografuar me nje look të viteve 20 Bukuroshja me origjin shqiptare  është shfaqur e...

Rita Ora, dedikim special për motrën e saj

Rita Ora ka bërë një dedikim shumë të veçantë motrës së saj Elena Ora. Në ditën e saj të lindjes, Rita ka zgjedhur një fotografi të...

Latest news

Kërkohej prej 10 vitesh nga policia, shqiptarin e “tradhton” facebook-u i gruas

Prej 10 vitesh shqiptari nga Vlora Shaqir Kalaj ishte në kërkim nga policia italiane, pasi ishte një nga të arrestuarit e operacionit “Non plus...

Vdekja e 23 të moshuarve pasi u vaksinuan në Norvegji, OBSH nis verifikimet

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka nisur verifikimet për vdekjen e 23 të moshuarve në Norvegji, pasi u vaksinuan kundër koronavirusit. OBSH është në kontakt me...

Lajm i keq nga Pfizer, kompania do të zvogëlojë përkohësisht dërgesat e vaksinave në Europë

Kompania amerikane Pfizer, që momentalisht është prodhuesi më i mad hi vaksinave kundër koronavirusit, ka marrë vendimin që të zvogëlojë përkohësisht dëgimin e dozave...

Futen në grevë tre zyrtarë të Kryeministrisë në Kosovë

Tre zyrtarë të Zyrës së Kryeministrit në Kosovë kanë njoftuar se kanë hyrë në grevë. Këshilli Grevist që përbëhet nga Arben Krasniqi, Isa Hajdari...

Dalin shifrat në 24 orët e fundit: Shumë raste të reja me COVID-19, ulet numri i viktimave

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatën së COVID-19. Në 24 orët e fundit në...
- Advertisement -