Fjalë kyçe: Rita Ora

OpEd / Nga 27.al -

Majlinda e një himni memec

Nga Enkel Demi Jam në Itali dhe e shijova pa masë fitoren e Majlinda Kelmendit në Olimpiadë, sepse në finale ajo mundi pikërisht Odette Giuffrida. Mediat e këtushme nuk lanë…

Floktore / Nga Rexhina Biba -

Rita Ora toples në Snapchat

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka surprizuar fansat me dy fotot e saj të shpërndara në rrjetin “Snapchat”. Rita postoi një selfie ku shfaqej toples, vetem me mbathje. Pas…

Floktore / Nga Xhafa -

Rita Ora shfaqet më seksi se kurrë

Rita Ora, këngëtarja e famshme  me prejardhje shqiptare ka tërhequr sërish vëmendjen e paparacëve me pamjen e saj tepër joshëse dhe seksi. Fotografët nuk kanë ngurruar t’i bëjnë publike fotot në të…

Floktore / Nga Xhafa -

Rita Ora, mahnitëse në mbrëmjen e “GQ”

Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare ka marrë pjesë mbrëmjen e djeshme në një festë të organizuar nga revista “GQ” dhe “Warner Bros”. Ajo është shfaqur mahnitëse me veshjen e…

Floktore / Nga Rexhina Biba -

Rita Ora paraqitet në gjykatë

Rita Ora është paraqitur e tmerruar në gjykatën e Harrow Crown, teksa rrëfente momente të frikshme që kishte kaluar në shtëpinë e saj bashkë me motrën Elena. Shqiptarja u përball…