Fjalë kyçe: Rita Ora

Floktore / Nga Xhafa -

Rita Ora shfaqet më seksi se kurrë

Rita Ora, këngëtarja e famshme  me prejardhje shqiptare ka tërhequr sërish vëmendjen e paparacëve me pamjen e saj tepër joshëse dhe seksi. Fotografët nuk kanë ngurruar t’i bëjnë publike fotot në të…

Floktore / Nga Xhafa -

Rita Ora, mahnitëse në mbrëmjen e “GQ”

Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare ka marrë pjesë mbrëmjen e djeshme në një festë të organizuar nga revista “GQ” dhe “Warner Bros”. Ajo është shfaqur mahnitëse me veshjen e…

Floktore / Nga Rexhina Biba -

Rita Ora paraqitet në gjykatë

Rita Ora është paraqitur e tmerruar në gjykatën e Harrow Crown, teksa rrëfente momente të frikshme që kishte kaluar në shtëpinë e saj bashkë me motrën Elena. Shqiptarja u përball…

Floktore / Nga Klodiana -

Chris Brown koncert në Durrës

Këngëtari i famshëm amerikan, Chris Brown ka bërë të ditur në rrjetin e tij social të Instagram datat e turit  që do të zhvillojë këtë verë. Mes këtyre datave ndodhet…