- Advertisement -

TAG

rinovimi i kontrates

Kontrata e fundit për Leo Messin, planifikohet takimi i bujshëm

Barcelona fillon negociatat për rinovimin me Lionel Messin. Aktualja skadon në vitin 2021 dhe në kampin katalanas duan të arrijnë një marrëveshje të re. Për...

Kaloi me sukses Koronavirusin, Juventusi nis bisedimet me Dibalën për rinovimin e kontratës

Paulo Dibala dhe Juventusi po bisedojnë për të zgjatur kontratën deri në vitin 2025. Drejtuesit janë të kënaqur nga mënyra si ai ka luajtur...

Antonio Conte zgjat kontratën me Çelsin deri në 2021

Çelsi ka zgjatur edhe me dy vjet të tjerë kontratën me Antonio Conte. Zyrtarizimi është bërë nëpërmjet një njoftimi të klubit. “Jam shumë i kënaqur...

Messi rinovon deri në 2021 me Barcelonën

Klubi katalanas, nëpërmjet faqes zyrtare të internetit, njoftoi arritjen e marrëveshjes me sulmuesin 30-vjeçar për rinovimin e kontratës deri më 30 qershor të vitit...

Rinovimi me “Los Colchoneros”/ Griezmann: Falje ndaj atyre që më keqkuptuan

Pas rinovimit të kontratës me “Los Colchoneros”, Antoine Griezmann do të qëndrojë te Atletico Madrid edhe për 5 vjet të tjerë.  Griezmann nëpërmjet faqes zyrtare...

Latest news

Vritet biznesmeni i fuqishëm në San Torini, autorët e djegin të gjallë në dhomën e hotelit

Një nga biznesmenët e njohur në fushën e hotelerisë në San Torini është gjetur i vdekur ditën e sotme. Biznesmeni u gjet i djegur...

Aksident i rëndë, makina përplas çiklomotorrin në Fushë Krujë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën rurale Fushë Krujë-Mazhë, ku një makinë ka goditur një ciklomotorr. Drejtuesi Besnik Masha është plagosur rëndë...

Meta letër Manastirliut për situatën e COVID-19: Fusni testet e shpejta e hapni spitalet rajonale

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i është drejtuar me një letër ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu,  për situatën e koronavirusit në vend. Propozimet që  duhet...

Basha mesazh ngushëllimi për Beqir Arifajn: Punoi për Shqipërinë e zhvilluar e demokratike

Lideri i opozitës Lulzim Basha, ka reaguar me një mesazh ngushëllues për ndarjen nga jeta të ish-kryetarit të Bashkisë Pukë, Beqir Arifaj, për shkak...

Vrasja e shkencëtarit iranian, ministri i Jashtëm drejton gishtin nga Izraeli

Ministri i Jashtëm iranian është shprehur se armiku i Iranit, Izraeli ka të ngjarë të ketë qenë i përfshirë në vrasjen e shkencëtarit të...
- Advertisement -