- Advertisement -

TAG

Rihana

E nominuar për shfaqjen e saj “Savage X Fenty”, por cila është arsyeja që Rihanna mungoi në “Emmy Awards”

Rihanna mund të jetë më e njohur për muzikën e saj, por themeluesja e “Savage x Fenty” ishte e nominuar për Emmy këtë vit...

Brenda shtëpisë së Rihanna-s në Britaninë e Madhe (foto)

Këngëtarja e famshme Rihana i habiti të gjithë teksa në një intervistë deklaroi se prej një viti jetonte në Britaninë e Madhe. Por natyrisht që...

Shikimi plot adhurim i presidentit francez për Ririn

Fotografia më e komentuar e momentit ka protagonistë presidentin francez Emanuel Makron dhe këngëtaren Rihana. Kudo ku këngëtarja shfaqet tërheq vëmendjen duke numëruar fansa të...

Rihanna sjell festat e fundvitit me linjën e saj të çorapeve (foto)

Festat po afrohen dhe Rihanna ka menduar t’iu surprizjë me linjën e saj të re të çorapeve. Kohët e fundit këngëtarja i është përkushtuar shumë...

Rihanna më në formë si asnjëherë

Rihanna njihet për prezencën e saj që të pa fjalë. Edhe e veshur me streçe dhe me pak grim, këngëtarja bukuroshe ka mahnitur fansat e...

Era Istrefi bashkëpunim me Sia-n

Era Istrefi do të udhëtojë këtë muaj drejt Los Anxhelosit për të punuar për këngët e saj të reja. Lajmin e ka bërë të ditur...

Nuk është faji i Elvisëve!

Nga Mentor Kikia Nuk është faji i Elvisëve, por atyre që i fusin në politikë. Elvisi që nuk mban mend sa herë është dënuar, ai...

Latest news

Rama tregon gjendjen shëndetësore: Jam si kokrra e qepës

Kryeministri Edi Rama ka treguar gjendjen shëndetësore, pasi mori sot dozën e tretë të vaksinës kundër COVID. Teksa ka ndarë një video të ditës së...

Qeni i bën “hatanë” shqiptarit, i zbulon “thesarin” 1.5 mln euro

Një shqiptar me 6 kg kokainë është arrestuar ditën e sotme në La Spezia, Liguria. Droga u zbulua nga qeni i policisë, pavarësisht se 27-vjeçari...

“Ligjin e bëj unë”, prokuroria rrëzon policët dhe shpëton Pjerin Ndreun

Nuk do të ketë hetim kundër kryetarit të bashkisë Pjerin Ndreu. Vendimi është marrë nga Prokuroria e Lezhës. Gjithashtu edhe biznesmeni, pronari i lokalit...

Vetoja e Bullgarisë ndaj Shkupit, PS del kundër Ilir Metës: Shqipëria nuk duhet të shkëputet nga Maqedonia e Veriut

Vetoja e Bullgarisë për Shkupin dhe fillimi i negociatave të Shqipërisë me BE janë sërish shkak i një tjetër përplasje mes mazhorancës qeverisëse dhe...

Përmbaruesi i jep të drejtë naftëtarëve të Ballshit: Të ndalohet menjëherë çmontimi i Uzinës

Përmbaruesi Gjyqësor ka urdhëruar ndalimin e menjëhershëm të çmontimit të Uzinës së Ballshit, duke i dhënë të drejtë në këtë mënyrë naftëtarëve që kanë...
- Advertisement -