Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Brenda shtëpisë së Rihanna-s në Britaninë e Madhe (foto)

Nga Ejona 0

Këngëtarja e famshme Rihana i habiti të gjithë teksa në një intervistë deklaroi se prej një viti jetonte në Britaninë e Madhe.

Por natyrisht që shtëpia e saj do të kishte gjithçka që ajo ka nevojë.

 “Ka 7 dhoma gjumi të mjaftueshme për skuadrën e saj. Është në një zonë shumë private me disa fqinj të pasur kështu që ajo mund të lëvizë sa herë të dojë, sepse askush nuk e vë re. Ajo ka jetuar atje prej 1 viti, por mund të jetojë dhe më gjatë, sepse po e shijon shumë”, shkruan “MailOnline”.

Mediat kanë arritur të sigurojnë foto të shtëpisë brenda, që padyshim është një nga më luksozet që kemi parë deri më tani.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej