- Advertisement -

TAG

shtepi

Kush është 21-vjecari që humbi jetën nga COVID-19 (Foto)

Koronavirusi nuk po iu merr jetën vetëm moshave të vjetra, por edhe të rinjve. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije sot se për shkak të...

Prej një jave i izoluar në shtëpi me simptoma të lehta, ndërron jetë papritur mjeku 49-vjeçar nga Kumanova

Mjeku shqiptar Shukri Fazliu nga Kumanova ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19. Mjeku 49-vjeçar, prej një jave ishte në kurim shtëpiak...

Qesen në shtëpinë e shqiptarëve e mban djali që nuk është në fotografi

https://27.al/basha-takim-me-pensionistet-ne-vend-qe-te-punoje-kryeministri-rri-ne-instagram-dhe-facebook/

Infektohet me Covid-19 gjyqtarja simpatike e FIFA-s, Emanuela Rusta karantinohet në shtëpi

Gjyqtarja e njohur shqiptare Emanuela Rusta, që mban stemën e FIFA-s ka rezultuar pozitive me koronavirus. Sipas informacioneve, gjyqtares simpatike i është marrë tamponi përpara...

Fqinji u hyri në shtëpi me sopatë e u mori lekët, të moshuarit fierakë rrëfejnë tmerrin: Na terrorizoi!

Flasin dy të moshuarit nga Fieri të cilëve fqinji mbrëmjen e djeshme u ka hyrë në shtëpi dhe u ka grabitur 30 mijë lekë...

Policia hyn fshehurazi në dy shtëpi në Prishtinë, zbulohen 13 fëmijë të trafikuar nga Shqipëria

Gjatë një aksioni në Prishtinë, policia ka kontrolluar dy shtëpi që dyshohej se mbaheshin njerëz për t’u trafikuar dhe aty ka gjetur 26 persona,...

U tha shqiptarëve të bllokuar në kufij që të kthehen në shtëpi, por vetë Haki Çako e lë detyrën dhe shkon në bregdet (foto+film)

Një ditë pasi këshilloi qytetarët e bllokuar prej disa ditësh në Kakavijë që të kthehen në shtëpi, kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako është...

Kinezja nuk e shet shtëpinë, shteti e ndërton autostradën rreth pronës së saj (film)

Inxhinierët e urës së re që u ndërtua në qytetin Guangzhou të provincës Guangdong iu desh që të rifillonin projektin e urës nga fillimi,...

Inxhinierja e ndërtimit në Tiranë 6 muaj pa ngrënë, gazetarja i shkon në shtëpi: Besoj te ringjallja e trupit! (film)

Pas ngjarjes së Kombinatit, banorët e një pallati në Tiranë kanë njoftuar policinë duke vënë në dijeni se një grua tjetër, e cila jeton...

Keni internet të ngadaltë në shtëpi? Ja çfarë duhet të bëni

Në ditë të tilla shumë njerëz janë ngujuar në shtëpi dhe janë fiksuar te pajisjet e tyre, që lidhen me internetin. Mirëpo kjo periudhë ngarkese mund të...

Latest news

Monologu emocionues i Kallakut: Në këtë vend kanë ngelur vetëm plaka dhe pleq, lindni fëmijë (film)

Moderatori i spektaklit të humorit në ABC “Kosherja”, Bes Kallaku ka bërë një monolog tepër emocionues, ndërthur me notat e parodisë. Mirëpo, ajo që preku...

Zyrtari më i lartë kinez pranon se vaksinat kanë një efektshmëri të ulët

Kreu i Qendrave Kineze për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundje ka thënë se efektiviteti i vaksinave Covid të vendit është i ulët. Në një...

Patronazhisti Taulant me syrin dhe veshin tek vrima e çelësit

Marrjen e të dhënave tepër konfidenciale të mbi 910 mijë qytetarëve shqiptarë, patronazhistët e PS-së e paskan marrë duke punuar vite te vite të tëra në...

E keni vrarë ndonjë herë mendjen se pse serbët…?

shkruan Fahri Xharra - Serbët me ngulm mundohen ta paraqesin veten para botës si pasardhës të pellazgëve, etruskëve, ilirëve e neve të na klasifikojnë si...

238 raste të reja dhe 7 viktima nga Covid në vendin tonë

Vijojnë të jenë të qëndrueshme shifrat e të infektuarve me Covid në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë nga 2684...
- Advertisement -