- Advertisement -

TAG

policia e shkodres

Dhunë kundër prindërve, gruas dhe fëmijëve, tre të arrestuar në Shkodër dhe Durrës

Tre persona janë arrestuar nga policia në Shkodër, dy prej tyre për dhunë në familje. A. H., 30 vjeç u arrestua pasi në gjendje...

Plagosja në Shkodër! 24-vjeçari shkon në spital me plumb në krah, policia: Ngjarje e paqartë

Të shtëna me armë në fshatin Mushan të Shkodrës, Njësia Administrative Dajç, teksa raportohet për një person të plagosur. Policia e Shkodrës ka marrë...

Vijon misteri i rrëzimit të avionit në Vermosh, policia: Çfarë zbuluam

Policia e Shkodrës jep detaje për rrëzimin e avionit në zonën e Kelmendit, një ditë më parë. Policia thekson se avioni sportiv dyvendësh është rrëzuar...

Atentati ndaj zyrtarit të PS, zbardhet dëshmia e tij

Zbardhet dëshmia e Nikolin Hubës, 54-vjeçarit që mbeti i plagosur me armë zjarri mëngjesin e sotëm në Shkodër. Huba ka deklaruar para grupit hetimor, se...

Sekuestrohen 10 kg kanabis në Shkodër, arrestohen 2 të rinj, në kërkim 5 persona të tjerë

Gjatë një aksioni nga policia e Shkodrën për goditjen e veprimtarive kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje, janë sekuestruar 10.2 kg...

U zhdukën që dje gjatë vizitës në Valbonë, policia nis kërkimet për 2 turistët e huaj

Policia e Shkodrës ka nisur kërkimet, pas raportimeve se dy persona kanë humbur në Valbonë. Mësohet se bëhet fjalë për dy turistë, njëri rus dhe...

“Nën rrotat e makinës së fqinjit bëra si e vdekur që të shpëtoja”, dëshmia tronditëse e gruas së dhunuar (film)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e të dielës në njësinë Guri Zi në Shkodër. Një 50-vjeçar, Hilë Simoni është arrestuar nga policia e...

Përplasje te Gjykata e Shkodrës, tre të arrestuar

Policia e Shkodrës ka arrestuar ditën e sotme tre persona për veprën penale “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik”. Mësohet se ata kanë...

Plagosi me thikë 20 vjeçarin, arrestohet autori

Policia e Shkodrës ka arrestuar një 24 vjeçar i cili akuzohet për plagosjen e një të riu një ditë më parë. Raportohet i arrestuari është...

Të shtënat me armë në Velipojë, policia zbardh ngjarjen

Policia e Shkodrës zbardh ngjarjen e ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme në Velipojë, ku u regjistruan disa të shtëna me armë zjarri. Raportohet...

Latest news

Drejtuan bashkë festivalin e 11-të, Bujar Kapexhiu: Edi Luarasi do mbetet e paharruar

Edi Luarasi, aktorja e madhe e skenës shqiptare u shua dje për shkak të një sëmundjeje të rëndë, teksa sot do të përcillet në...

U nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë, miq e kolegë homazhe për aktoren Edi Luarasi

Aktorja e njohur shqiptare, “Nderi i Kombit” Edi Luarasi është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 81-vjeçare pas një sëmundjeje të rëndë....

Anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, Kim: Vazhdon zbatimi i Reformës në Drejtësi!

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka reaguar pas shortit që u hodh ditën e djeshme në Presidencë për zgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit...

Me ndihmën e Katarit, Franca evakuon rreth 330 persona nga Afganistani

Franca ka kryer një fluturim nga Afganistani, duke evakuuar rreth 330 persona nga shteti i kontrolluar nga talebanët, tha Ministria e Jashtme. Autoritetet thanë se...

Përplasen dy automjete në Krujë, 26 vjeçari transportohet në spitalin e Traumës

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Krujë. Drejtuesi i automjetit E.K., ka përplasur automjetin me drejtues 26-vjeçarin L.K. 26-vjeçari është transportuar në spitalin...
- Advertisement -