- Advertisement -

TAG

perplasen

Makinat përplasen keq me njëra-tjetrën, humbin jetën 5 të rinj në Itali

  Një aksident i rëndë raportohet në Itali, ku kanë humbur jetën 5 të rinj. Mediet Italiane tregojnë se ngjarja e rëndë ka ndodhur në...

Aksident i rëndë në Lushnje, përplasen keq 3 makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë, ku janë përplasur 3 makina. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Lushnjës, ku raportohet se ka...

Aksident i rëndë në Prishtinë, përplasen dy minibusë (film)

Një aksident i rëndë është regjistruar në Prishtinë. Në aksident janë përfshirë  dy “minibus”, ndërsa bëhet e ditur se pati disa të lënduar. Ndërkohë, policia ndodhet...

Ngjarje tragjike në rrugët e qytetit shqiptar, makina humb kontrollin dhe përplas për vdekje dy fëmijë 8 vjeçarë

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur sot pasdite në Kosovë, ku një veturë ka rënë në lumë në fshatin Carralevë. Si pasojë...

Aksident masiv afër kryqëzimit të Laprakës, përplasen katër makina

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa lëndime në njerëz ka ndodhur sot në rrugën “Dritan Hoxha”, në Tiranë, në afërsi të kryqëzimit të...

“Mos lejoni t’i vrasin”, qytetarët përplasen me punonjësit për fatin e qenëve të rrugës

Një video e publikuar në “Animal Rescue Albania” ka bërë bujë në rrjete sociale. Punonjësit e Bashkisë Tiranë kanë nisur sërish me mbledhjen e...

Përplasen dy mjete në Korçë, 4 të plagosur, një i bllokuar në makinë

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme tek zona e “dritave të verdha” në Korçë. Mësohet se janë përplasur dy automjete dhe si...

Përplasen ‘kokë më kokë’ autoveturat në kthesën e Semanit, plagosen dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur nëaksin rrugor Fier-Topojë, në vendin e quajtur “Kthesa e Semanit”, ku dy autovetura janë përplasur me njëra tjetrën. Si...

Aksident fatal në aksin Tapizë-Thumanë, përplasen dy makina, humb jetën 60-vjeçari

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në aksin Tapizë-Thumanë, ku për pasojë ka humbur jetën një 60-vjeçar. Bëhet me dije se në...

Aksident tragjik/ Përplasen dy makina, vdes 55-vjeçari në Laç

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Laçit. Bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin A.Gj., është...

Latest news

Vendimi i qeverisë: 3 ditë pushim për njërin prind me fëmijë të mitur

Pas vendimit për ndërprerjen e procesit mësimor nga data 24–26 janar për shkak të uljes së temperaturave, qeveria ka vendosur që të lërë pushim...

Agron Duka: Policia dhe tatimet e Veliajt sulmojnë bizneset e Armand Dukës

Deputeti Agron Duka, në një prononcim për mediat, është shprehur se policia dhe hetimi tatimor kanë zbarkuar ditën e sotme në bizneset e Armand...

Vrasja e Xhuliana Topallit, babai: Unë askënd s’kam për të falur, drejtësia le të veprojë

Babai i 40- vjeçares Xhuljana Topalli që u vra para syve të tij nga ish- bashkëshorti Niko Hila ka deklaruar se nuk ka për...

Vendimet e KLP, zgjatet me 3 muaj mandati i 6 prokurorëve (EMRAT)

Këshilli i Lartë i Prokurorisë zhvilloi sot, më 24.01.2022, mbledhjen plenare të radhës në praninë e 10 (dhjetë) anëtarëve, në mungesë për arsye shëndetësore,...

Të shtëna me armë brenda një universiteti, një viktimë dhe 3 të plagosur, autori vret veten

Një sulm me armë është raportuar në një Universitet në Gjermani. Raportohet se një student është vrarë dhe tre të tjerë kanë mbetur të...
- Advertisement -