- Advertisement -

TAG

Partizani

Ndeshja mes Bazelit dhe Partizanit rrezikon të luhet me stadium të boshatisur

Skuadra e Bazelit mund të rrezikojë të luajë kundër Partizanit pa asnjë tifoz në shkallët e stadiumit. Kjo për shkak se tifozët e ekipit zviceran,...

Vllaznia e çmendur/ Përmbys boshnjakët dhe kualifikohet në “Loro Boriçi” (film)

Partizani, Laçi dhe Vllaznia. Të tre skuadrat e Kategorisë Superiore ia kanë dalë të kalojnë raundin e parë në Conference League. Emocionuese ndeshja në...

Stenior Junior “show”, Partizani shuplakë të rëndë Sfintul Gheorghe (film)

Stenio Junior ishte fantastik, Partizani shpartallon me rezultatin 5-2 Sfintul Gheorghe në ndeshjen e parë të Conference League në “Elbasan Arena” dhe kualifikimi në...

Tiranës i mohohet penallti, derbi me Partizanin mbyllet pa fitues

Supersfida e javës së 6-të e Kategorisë Superiore, derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit nuk ka prodhuar fitues. Pavarësisht se të dy skuadrat kishin...

Ndryshon orari, ja kur do të luhet Partizani-Vllaznia

Sfida e javës së parafundit të kampionatit midis Partizanit dhe Vllaznisë do të luhet ditën e premte në orën 17:45, jo në orën 20:45,...

Partizani shkarkon trajnerin Sormani

Adolfo Sormani nuk është më trajner i Partizanit dhe tani është zyrtare. Sormani nuk ishte në stol në derbin me Tiranën dhe kjo nuk është...

Policia rrethon stadiumin para derbit dhe paralajmëron tifozët

Mbëmjen e sotme do të zhvillohet derbi i radhës midis Partizanit dhe Tiranës. Ekipi i Sormanit vjen si pritës, por kjo nuk ka asnjë...

3 futbollistë të tjerë të Partizanit dalin pozitivë me koronavirus

3 futbollistë të tjerë të Partizanit rezultuan pozitivë me koronavirus. Klubi i kuq mori përgjigjjet e testimeve dhe tashmë ka në total 5 futbollistë...

Alarm në kampionatin shqiptar: Dy lojtarë të Partizanit infektohen me koronavirus

Dy lojtarë të ekipit të Partizanit kanë rezultuar pozitiv në testin për koronavirus. Lojtarët që kanë shfaqur simptomat dhe kanë rezultuar me Covid-19 pas kryerjes...

“Air Albania” hap dyert për derbin e kryeqytetit, pritet mbrëmje e zjarrtë Tirana-Partizani

Java e 32-të e Superiores nuk u mbyll me festë për Tiranën, që rindezi edhe njëherë garën për titull pas humbjes 1-2 kundër Kukësit....

Latest news

8 nxenës pozitiv me Covid, mbyllet plotësisht klasa e 5-të e shkollës në Gjirokastër

Inspektorati Shteteror Shendetesor ne Gjirokaster ka mbyllur klasën e pestë në shkollen 9-vjecare "Avni Rustemi" në Bashkine e Libohoves. Shkak është bërë infektimi e...

Progres-Raporti 2021 konfirmon 15 parakushtet e paplotësuara

Nga BUJAR LESKAJ Komisioni Europian pub likoi ditën e djeshme Progres-Raportin për Shqipërinë. Të 136 faqet e këtij raporti përbëjnë provën e shkruar se qeverisja...

Disa zona në Tiranë pa drita/ OSHEE njofton: Dy ditët e ardhshme do të ketë ndërprerje të energjisë

OSHEE ka njoftuar qytetarët se nesër dhe pasnesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbjatjen e kabinave. Sipas njoftimit...

A ka njerëz rezistentë ndaj Covid-19? Ja çfarë kanë zbuluar studiuesit

Studiuesit po kërkojnë në të gjithë botën për njerëz që mund të jenë rezistentë ndaj virusit SARS-CoV-2, i cili shkakton Covid-19. Në gjenet e disa...

Shqipëria regjistron 566 raste të reja me Covid dhe 6 humbje jete

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3677 testime, 566 qytetarë të infektuar, 6 humbje jete dhe 513 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...
- Advertisement -