- Advertisement -

TAG

Novak Djokovic

Qeveria australiane shtyn vendimin për tenistin serb, organizatorët e fusin në short

Tenisti serb, Novak Djokovic e ka pranuar se ka gabuar kur ka vendosur të intervistohet nga një gazetar francez, ndonëse ka qenë i infektuar...

Novak Djokovic dhe gruaja e tij, Jelena pozitiv me Koronavirus

Tenisti serb ka bërë me dije se rezulton pozitiv me koronavirus, së bashku me të shoqen. Për çudi fëmijët e çiftit janë negativë. Lajmi i infektimit...

Novak Djokoviç dhuron 1 mln euro në luftën ndaj COVID-19

Tenisti serb, Novak Djokoviç do të dhurojë një milionë euro në ndihëm të spitaleve të Serbisë. Djokoviç i është bashkuar sportistëve që kanë kontribuar...

Djokovic me shokë harrojnë sportin, këndojnë këngë nacionaliste serbe për Kosovën (film)

Serbia doli fituese e ATP Cup në Tenis, ku Novak Djokovic me shokë përfaqësuan shtetin e tyre. Por tenisti serb, bashkë me kolegët e tij,...

Latest news

Finalja e Conference League/ Duka për “La Repubblica”: Ndihemi krenarë

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, në një intervistë për La Repubblica, ka folur për finalen e Conference League, e cila do zhvillohet në Tiranë,...

Balla i propozoi të ulen/ Alibeaj: E bëri kastile, do të trazojë ujrat

Kreu i Grupit Parlamentar Enkelejd Alibeaj foli në lidhje me propozimin e Taulant Ballës për të diskutuar veç në lidhje me emrat e mundshëm...

Presidenti i ri/ Alibeaj pranon ftesën e Ballës

Ndonëse debatuan gjatë gjithë mbledhjes, Enklejd Alibeaj nuk e refuzoi ftesën e Taulant Balla që pas mbledhjes së Konferencës së Kryetarëve të shkonin të...

Armë dhe municion në lokal, shpallet në kërkim pronari në Kavajë

Është finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Black”, i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Kavajë. Policia ka arrestuar një 19-vjeçar me iniciale A....

Grida Duma braktis mbledhjen për Presidentin, sulmon Alibeajn

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka braktisur mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, pasi sipas saj propozimet për postin e presidentit duhet të bëhen...
- Advertisement -