Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Novak Djokovic dhe gruaja e tij, Jelena pozitiv me Koronavirus

Nga 27-shi 0

Tenisti serb ka bërë me dije se rezulton pozitiv me koronavirus, së bashku me të shoqen.

Për çudi fëmijët e çiftit janë negativë.

Lajmi i infektimit të tij vjen pas atyre të tenistëve të tjerë si Dimitrov, Coric e Troicki.

Të gjithë këta tenistë kanë marrë pjesë në një turne bamirës që u zhvillua për disa ditë në Kroaci dhe Serbi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej