- Advertisement -

TAG

tenisti

Qeveria australiane shtyn vendimin për tenistin serb, organizatorët e fusin në short

Tenisti serb, Novak Djokovic e ka pranuar se ka gabuar kur ka vendosur të intervistohet nga një gazetar francez, ndonëse ka qenë i infektuar...

Novak Djokovic dhe gruaja e tij, Jelena pozitiv me Koronavirus

Tenisti serb ka bërë me dije se rezulton pozitiv me koronavirus, së bashku me të shoqen. Për çudi fëmijët e çiftit janë negativë. Lajmi i infektimit...

Scherzinger i mëson jogan partnerit

Pasi romanca me tenistin Grigor Dimitrov vazhdon ende e fortë, të paktën këtë e tregojnë fotot e dala nga pushimet e çiftit në Capri...

Latest news

Presidenti i ri/ Alibeaj pranon ftesën e Ballës

Ndonëse debatuan gjatë gjithë mbledhjes, Enklejd Alibeaj nuk e refuzoi ftesën e Taulant Balla që pas mbledhjes së Konferencës së Kryetarëve të shkonin të...

Armë dhe municion në lokal, shpallet në kërkim pronari në Kavajë

Është finalizuar me sukses operacioni policor i koduar “Black”, i zhvilluar nga Komisariati i Policisë Kavajë. Policia ka arrestuar një 19-vjeçar me iniciale A....

Grida Duma braktis mbledhjen për Presidentin, sulmon Alibeajn

Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka braktisur mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, pasi sipas saj propozimet për postin e presidentit duhet të bëhen...

Presidenti/ Duma: Na e lini ne kandidatin, fasadë nuk bëhemi!

Deputetja demokrate Grida Duma iu kundërpërgjigj deklaratës së Taulant Ballës se mazhoranca nuk do tërhiqet nga procesi  i Presidentit. Në konferencën e kryetarëve, Duma...

Rruga e vetme që e legjitimon zotin Berisha dhe Foltoren

NGA FITIM ZEKTHI Kushdo ka të drejtë të ketë një ide apo një vizion të tijin për vendin e vet, për politikën, për të ardhmen, për...
- Advertisement -