- Advertisement -

TAG

neymar

Milani “bie” me nder në “Anfield”. Reali mund Interin. Pasanikët e Parisit ngecin në Belgjikë (film)

Liverpool ka arritur të fitojë me shifrat 3-2 supersfidën e sotme ndaj Milanit, pas një ndeshje të jashtëzakonshme, më e bukura e mbrëmjes dhe...

Neymar deri në 2025 në Paris, nënshkruhet kontrata “faraonike”

Neymar nënshkruan një kontratë të re me shifra faraonike me Paris Saint Germain. Sulmuesi brazilian, do të qëndrojë në “Par de Prince” deri në qershor...

U kthyen nga Ibiza, 3 lojtarë të PSG pozitivë me koronavirus, mes tyre Neymar dhe…

PSG-ja ka nisur punën për sezonin e ri, teksa është grumbulluar për herë të parë pas finales së Champions League, ku humbi 1-0 ndaj...

“Urime Bayer”, lapsusi i Neymar nuk i shpëton klubit gjerman

PSG u mposht nga Bayern Munich në finalen e Champions League dhe Neymar u pa shumë i zhgënjyer pas ndeshjes. Braziliani madje shpërtheu në...

Këputi ligamentet, Neymarr rrezikon karrierën

Katër javë për tu rikthyer në fushë. Është ky verdikti i stafit mjekësor të Brazilit, i cili ka konstatuar se dëmtimi i Neymar i...

Humbi finalen/ Neymar godet me grusht tifozin (film)

Pas finales së humbur në Kupë kundër Renne-s, Neymar ka humbur toruan pasi në nerva e sipër ka goditur me grusht një tifoz në...

Rikthimi te Barcelona? Presidenti Bartomeu injoron brazilianin: Nuk preferojmë të tillë lojtarë

Çdokush që ëndërronte se Neymar do të rikthehej te Barcelona duhet të zgjohet. Kjo pasi presidenti katalanasve, Josep Maria Bartomeu, nuk e sheh brazilianin...

PSG e nis kampionatin me fitore, Neymar-it i mjaftojnë 10 minuta për gol

PSG e ka nisur me fitore të pastër kampionatin, duke mposhtur 3-0 Caen. Braziliani Neymar arriti të shënojë pas vetëm 10 minutash lojë, ndërsa...

Neymar tregon Botërorin: Shkova për të luajtur, jo të më godisnin

Në intervistën e parë të tij pas përfundimit të botërorit, ylli brazilian Neymar tregon aventurën e tij në Rusi që për shumë tifoz u...

Mbappe: PSG gati të shesë Neymar

Pas largimit të Cristiano Ronaldos, mediat spanjole raportojnë se do të jetë pikërisht Neymar, futbollisti që do të marrë vendin e CR7-ës te Reali,...

Latest news

Kishin bërë gati 10 kg kanabis për të shitur, pranga të riut në Fier, në kërkim autori tjetër

Sekuestrohen 10 kg lëndë narkotike në Fier, ndërsa në pranga ka rënë një i ri. Në kuadër të operacionit të koduar “Hoxhara” u arrestua...

Tabaku: 70% e shkollave dhe kopshteve të Tiranës pas tërmetit, nuk janë rindërtuar

Deputetja e PD Jorida Tabaku ka nxjerrë të tjera fakte për procesin e rindërtimt në Tiranë. Këtë herë bëhet fjalë për institucionet arsimore në...

U hap vetëm për plazhin, mbyllet Bypassi i Vlorës

Mbyllet Bypass i Vlorës. Pas hapjes provizore për shkak të sezonit turistik tashmë ky segment rrugor do të qëndrojë i mbyllur. Ende nuk ka...

Grekët në grevë, bllokohet lëvizja e trageteve Sarandë-Korfuz

Ditën e sotme është bllokuar lëvizja e trageteve të linjës Sarandë-Korfuz dhe anasjelltas. Sipas burimeve nga pala greke e Korfuzit punonjësit shëndetësorë që bëjnë tamponët...

Vdekja e 4 turistëve, gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të rënda: Hetimet shtrihen edhe mbi…

Të tjera detaje vijojnë të dalin në dritë mbi tragjedinë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Qerret ku 4 turistë rus u gjetën të...
- Advertisement -