- Advertisement -

TAG

Ministria e Shëndësisë

Ministria e Shëndetësisë: 376 qytetarë të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit të COVID-19 në vendin tonë. Në njoftimin zyrtar, thuhet se gjatë 24 orëve janë shënuar...

Mbetet i lartë numri i të infektuarve, regjistrohen 37 raste me Covid në 24 orët e fundit

Vijon të mbetet i lartë numri i të infektuarve me koronavirus në vend. Në raportimin ditor të rasteve, Ministria e Shëndetësisë bën të ditur...

Ministria publikon shifrat: Rritet numri i infektimeve në 24 orët e fundit, 6 persona humbin jetën nga koronavirusi

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar shifrat e COVID-19 në 24 orët e fundit, ku fatkeqësisht 6 persona nuk ia kanë dalë të fitojnë betejën...

Ministria nxjerr shifrat: Ulet ndjeshëm numri i rasteve pozitive dhe viktimave nga COVID-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon për situatën e COVID-19. Në 24 orët e fundit janë kryer 2276 testime dhe kanë rezultuar pozitivë 538...

119 pacientë të shtruar në dy spitalet COVID, kryeqyteti me numrin më të lartë të të prekurve

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se aktualisht në spitalin Infektiv dhe spitalin “Shefqet Ndroqi” po trajtohen 119 pacientë, 18 janë në terapi intensive, 6 prej...

Bie numri i pacientëve të shtruar në dy spitalet COVID, 16 në terapi intensive, 5 të intubuar

Në spitalin Infektiv dhe atë Shefqet Ndroqi aktualisht po trajtohen 115 pacientë nga 124 që ishin një ditë më parë. Ndër to 16 pacientë janë...

Ministria e Shëndësisë e mohon: Ishte me koronavirus, por vdiq nga tumori

Një grua 76 vjeçe ka ndërruar jetë tek spitali Infektiv gjatë paradites së sotme. Sipas ministrisë së Shëndetësisë e moshuara ishte konfirmuar pozitiv me koronavirus...

Latest news

Kosovë, pakënaqësi për shtrenjtimin e energjisë elektrike

Autoriteti rregullator i energjisë thotë se rritja e çmimit është e pashmangshme për shkak të rritjes së çmimit të energjisë elektrike që importon Kosova,...

Kryeson Bayern, ja skuadrat që kanë fanellat më të shitura

5 ligat kryesore të kampionateve europiane, kanë edhe skuadrat që në përbërjen e tyre kanë lojtarë yje si: Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Robert Leëandoëski,...

Meta: E kam për nder të më krahasojnë me Berishën

Presidenti, Ilir Meta ka deklaruar se më 24 korrik do të marrë fund koha e opozitës “part time” apo opozita “gërvisht pak dhe fito...

Krisje tek Chelsea, lojtarët të pakënaqur me Tuchel

Situata te skuadra e Çelsit duket e tensionuar. Përveç Romelo Lukakut i cili tashmë dihet se është i pakënaqur nga trajneri gjerman, Thomas Tuchel,...

Marash Logu: KQZ, Kuvendi dhe Gjykata njeh Bashën si kryetar të PD-së

Partia Demokratike ka depozituar në KQZ dokumentacionin në lidhje me pjesëmarrjen në zgjedhjet e 6 marsit për kryetarët e rinj të gjashtë bashkive. Në...
- Advertisement -