- Advertisement -

TAG

Majlinda Bregu

Gjykim i shkurtuar për dhunuesin e 15-vjeçares/ Majlinda Bregu: Nëse çështja bie në dorë të…

Politikania Majlinda Bregu ngre alarmin lidhur me dënimin që mund të marrë pedofili që dhunoi seksualisht 15-vjeçaren në Babrru. Bregu thotë se ligji i jep...

Bregu për VOA: Kushtet për çeljen e negociatave, këmbanë për të sjellë së bashku forcat politike

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal Majlinda Bregu thotë se çelja në tetor e negociatave për anëtarësimin në Bashkimin Evropian të Shqipërisë...

“E di që sa të nisem do më hidhni baterinë e telefonit në tokë”, Majlinda Bregu poston foto “lamtumire” me mikeshat e saj

Ish-ministrja e Integrimit Majlinda Bregu, aktualisht sekretare e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal shpeshherë është vënë në qendër të vëmëndjes në mediat rozë. Majlinda...

Majlinda Bregu: Jam në PD, derisa të më shpallin armike

E ftuar në studion e “Top Talk”, ka qenë ish-deputetja e PD, Majlinda Bregu, e cila aktualisht mban postin e Sekretares së Përgjithshëm të...

Gëzuar Ditën e Europës!

Një mënyrë tejet të veçantë për të uruar Ditën e Europës ka zgjedhur ish-Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu. Ajo ka zgjedhur tre shqiptarët që...

Sikur Majlinda Bregu të kishte pyetur Sali Berishën

Nga Ilir Levonja Zgjedhja e ish ministres së Integrimit zonjës Majlinda Bregu, në postin e Sekretares së Përgjithshme në Këshillin e Bashkëpunimit Rajonal, nuk ka...

Majlinda Bregu pas ndarjes nga jeta të Liri Belishovës: Mirënjohje

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu është shprehur me nderim për zonjën Liri Belishova, një nga figurat emblematike të LANÇ dhe të...

Detyra e re e Majlinda Bregut, Bushati: Lajm i mirë për Shqipërinë dhe shqiptarët

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati ka përgëzuar ish-ministren dhe ish-deputeten e PD-së Majlinda Bregu për detyrën e re si Sekretare...

Manjani: Qeveria paska lobuar në Europë për të punësuar Majlindën!

Majlinda Bregu është zgjedhur sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal në BE, duke u bërë e para politikanë shqiptare që merr një post...

Majlinda Bregu zgjidhet sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal

Majlinda Bregu ia ka dalë të fitojë një detyrë kaq të rëndësishme në hiearkinë e Bashkimit Europian, duke u bërë e para politikanë shqiptare që...

Latest news

Rama tregon gjendjen shëndetësore: Jam si kokrra e qepës

Kryeministri Edi Rama ka treguar gjendjen shëndetësore, pasi mori sot dozën e tretë të vaksinës kundër COVID. Teksa ka ndarë një video të ditës së...

Qeni i bën “hatanë” shqiptarit, i zbulon “thesarin” 1.5 mln euro

Një shqiptar me 6 kg kokainë është arrestuar ditën e sotme në La Spezia, Liguria. Droga u zbulua nga qeni i policisë, pavarësisht se 27-vjeçari...

“Ligjin e bëj unë”, prokuroria rrëzon policët dhe shpëton Pjerin Ndreun

Nuk do të ketë hetim kundër kryetarit të bashkisë Pjerin Ndreu. Vendimi është marrë nga Prokuroria e Lezhës. Gjithashtu edhe biznesmeni, pronari i lokalit...

Vetoja e Bullgarisë ndaj Shkupit, PS del kundër Ilir Metës: Shqipëria nuk duhet të shkëputet nga Maqedonia e Veriut

Vetoja e Bullgarisë për Shkupin dhe fillimi i negociatave të Shqipërisë me BE janë sërish shkak i një tjetër përplasje mes mazhorancës qeverisëse dhe...

Përmbaruesi i jep të drejtë naftëtarëve të Ballshit: Të ndalohet menjëherë çmontimi i Uzinës

Përmbaruesi Gjyqësor ka urdhëruar ndalimin e menjëhershëm të çmontimit të Uzinës së Ballshit, duke i dhënë të drejtë në këtë mënyrë naftëtarëve që kanë...
- Advertisement -