- Advertisement -

TAG

Linda Rama

Gucci Linda, njësoj si Nexhmije Hoxha që flet për demokracinë e burrit të saj

Nga Altin Hazizaj Gucci Linda, që nuk ka jetuar një ditë në varfëri, del e më flet për gratë e majta, punëtore dhe fshatare, që...

Kongresi i PS/ Linda Rama kritikon para të gjithëve kryeministrin: S’më ka dhënë argument bindës pse…

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama ka marrë sot pjesë për herë të parë në një Kongres të Partisë Socialiste, dhe po sot...

Rama shkon në votime me pantallona treçerekshe: Me popullin nuk luhet! (foto + fim)

Kryeministri Edi Rama ka spikatur me veshjen e tij ku ka shkuar në votime me pantallona treçerekshe, në shoqërinë e bashkëshortes së tij, Lindës. Pasi...

Zyrtare/ Linda Rama ngarkohet me detyrën më të re në Londër

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama mundohet të jetë gjithmonë larg vëmendjes së medias duke mos zbuluar detaje të jetës së saj personale...

Bashkëjetesa me Gent Cakaj/ Rea (vajza e Linda Ramës) padit në gjykatë Artur Zhejin dhe 7 portale

Rea Xhillari, vajza e Linda Ramës ka paditur në gjykatë gazetarin Artur Zheji dhe 7 portale të tjera. Paditja është kryer pas artikujve të publikuar...

Vajza e Linda Ramës “bashkëjeton” me Ministrin e qeverisë Rama, Genti Cakaj

nga Beqir Sina Fenomeni i nepotizmit godet ashpër Qeverinë Rama 2 edhe në ministrinë e Jashtme të Shqipërisë. Në rrjetet sociale, dhe disa portale kohët e...

Deklarimet financiare nuk justifikojnë vilën e Kryeministrit

Ajo që nisi si një koment arrogant të Kryeministrit Rama në përpjekje për të shuar protestat e studentëve gjatë një emision propagandistik të kuruar...

Del videoja ekskluzive si reagon Edi Rama kur i marrin celularin! (Film)

Siç e dini kryeministri ynë, zoti Edi Rama ka një pasion të jashtëzakonshëm për rrjetet sociale duke shpenzuar kohë pa fund për të bërë...

Ja si mashtroi Rama për avionin privat të Lindës, e ka përdorur edhe vetë… (film)

Pas publikimit të djeshëm të avionit privat, pasoi një përgënjeshtrim nga kryeministria, por ditën e sotme, ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një mesazh tjetër në...

Latest news

Shuhet James Bond i parë, ndërron jetë aktori i famshëm

Ka ndërruar jetë në moshën 90-vjeçare aktori i famshëm, Sean Connery. Aktori skocez ishte i njohur për portretizimin e James Bond, duke qenë i pari...

Tërmeti i fuqishëm, vijojnë operacionet e kërkim-shpëtimit në Turqi

Ekipet e shpëtimit turke po kërkojnë ende nëpër rrënojat e ndërtesave të shembura nga tërmeti i fuqishëm i së premtes. Numri i të vdekurve nga...

Ministri i Shëndetësisë njofton masat e reja në Kosovë: Të moshuarit dalin me orar të kufizuar

Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Armend Zemaj,  ka bërë publike masat e reja të marra për mbrojtjen nga COVID-19 në Kosovë. Me masat e reja,...

Basha: Në 24 orë kam parë sa i kolapsuar është sistemi shëndetësor

Kryedemokrati Lulzim Basha u shpreh sot se në 24 orët e fundit e ka parë nga afër se sa i kolapsuar është sistemi shëndetësor,...

Ish-deputeti i PD: Fieri pa tamponë, ja realiteti që Rama dhe Manastirliu duan ta fshehin

Ish-deputeti demokrat, Luan Baçi, denoncoi nga Fieri mungesën e tamponëve dhe të mjekimit për pacientët e infektuar me koronavirus. Ish-deputei konfirmoi se gjendja në Fier...
- Advertisement -