- Advertisement -

TAG

Laprakë

Aksident masiv afër kryqëzimit të Laprakës, përplasen katër makina

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa lëndime në njerëz ka ndodhur sot në rrugën “Dritan Hoxha”, në Tiranë, në afërsi të kryqëzimit të...

Vokshi: Ndahet nga jeta invalidi që denoncoi braktisjen nga qeveria

Pak ditë më parë, Albana Vokshi beri publik një rast të dhimbshëm të braktisjes nga shteti të invalidit Flamur Zaçaj. Mësohet se ai ditën...

Grabitet farmacia në Tiranë, merren ilaçet që trajtojnë Covidin

Një farmaci është grabitur në Tiranë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë në zonën e Laprakës në kryeqytet. Në farmaci janë marrë...

Qarkullonte me armë zjarri me vete, arrestohet i riu libanez në zonën e Laprakës

Forcat “Shqiponja” kanë arrestuar në zonën e Laprakës, një 20-vjeçar i identifikuar si Muhamed Binali, nga Libia, pasi është konstatuar me armë zjarri me...

Makina përfshihet nga flakët në Laprakë, ja kush janë dyshimet e para

Një automjet është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Laprakë, Tiranë. Për fatin e mirë, drejtuesi i mjetit, me iniciale B.K., ka mundur të...

Trazira në Tiranë pas vrasjes së të riut 25 vjeçar/ DW: Kronikë e një proteste në kohë COVID-19

Protesta e shoqërisë civile dhe rinisë të mërkurën (9.12) në Tiranë u shoqërua edhe me sulme ndaj institucioneve shtetërore, tentativa të protestuesve për të...

Xhensila Myrtezaj reagon për vrasjen e 25-vjeçarit: Sa vlerë ka jeta në këtë vend?

Të shumtë kanë qenë personazhet e njohur, që kanë reaguar për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha, i cili u qëllua mesnatën e djeshme nga...

Vrasja e të riut nga policia, xhaxhai: Kishte dy hurma në dorë, çfarë armësh more zotëri…

Xhaxhai i Klodjan Rashës, 25-vjeçarit që u ekzekutua nga policia natën e kaluar 100 metër larg banesës në rrethana ende të pasqaruara, mohon që...

Vrasja e të riut në Laprakë, babai i viktimës ish-oficer policie: Djali im s’ka pasur armë me vete

Babai i Klodian Rashës të riut që u vra mbrëmjen e djeshme nga efektivi i policisë i cili pretendoi se i riu i nxori armën...

Vrau 25-vjeçarin në Tiranë, arrestohet efektivi i policisë

SHÇBA arreston policin e dyshuar per vrasjen e 25-vjecarit Klodian Rasha. Mësohet se arrestimi është bërë me akuzën e vrasjes në kushtet e kapërcimit...

Latest news

Plagosja e policit në Berat, arrestohen tre vëllezër, në kërkim i katërti

Policia e Beratit ka arrestuar tre vëllezërit, pas sherrit të ndodhur mbrëmjen e kaluar në një lokal, ku u plagos edhe një efektiv policie. Në...

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani marrin vendimin, ja kujt ia besojnë Shërbimin Sekret

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe Kryeministri, Albin Kurti, kanë emëruar Petrit Ajetin, Drejtor të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI). “Ajeti ka qenë aktiv...

Basha, bisedë me zv.Presidentin e KE: Në 100 ditët e para të qeverisjes hapim negociatat!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një bisedë online më zv. Presidentin e Komisionit Europian, njëkohësisht Komisioner për Mënyrën Europiane të jetesës,...

Plagosje me armë zjarri në Kavajë, plagoset në këmbë 34 vjeçari

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mesnatën e kaluar në Kavajë. Policia njofton se është plagosur në këmbë shtetasi Sh. Sh., 34 vjeç, i...

Një roman që të ndjek pas edhe kur e ke mbaruar së lexuari

Nga Miranda Haxhia Kohët e fundit, leximet e librave i kam kryer në udhëtimet e shpeshta Tiranë-Berat e anasjelltas. Ashtu filloi edhe libri “Flama” me...
- Advertisement -