Aksident masiv afër kryqëzimit të Laprakës, përplasen katër makina

0
236

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa lëndime në njerëz ka ndodhur sot në rrugën “Dritan Hoxha”, në Tiranë, në afërsi të kryqëzimit të Laprakës.

Në aksident janë përfshirë katër makina, me dëme të shumta materiale. Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti masiv, por mesa duket trafiku është bërë “sebep” për këtë përplasje.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.