- Advertisement -

TAG

Koco Kokedhima

Të votojmë Fran Mollën! (film)

Një kandidat i pavarur është regjistruar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për zgjedhjet e 30 qershorit. Emri i kandidatit është qytetari i Tiranës, Fran Molla....

Koço Kokëdhima: Nuk futemi në zgjedhjet fasadë të Ramës pa PD dhe LSI

Kryetari i partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima ka deklarauar se kjo parti nuk futet në zgjedhjet e 30 qershorit nëse në ato nuk do të...

“Puno pak, ha shumë dhe bëj qejf”/ Kandidadati për bashkinë e Këlcyrës: Rivalët e mi janë bufa (film)

Në qytetin e Këlcyrës ka shpalluar kandidaturën për Kryetar Bashkie si kandidat i pavarur, Hazbi Kasaj. Kasaj është anëtar i partisë "Zgjidhja" e Koço Kokëdhimës...

Koço shpërthen ndaj Arjan Curit: Maskara, kush je ti të më shantazhosh mua? (film)

Teksa kanë qenë të ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” sot për të folur mbi kandidimin për Bashkinë e Tiranës, Koço Kokëdhima është kapur...

Rudina “liderja” që po sfidohet nga Kujtim Gjuzi* dhe Koço Kokëdhima

Tashmë, është e qartë që ndaj konservatorit Kujtim Gjuzi ka një komplot politiko-mediatik. Mediat e qeverisë po mundohen të krijojnë tek Rudina Hajdari udhëheqësen...

Kokëdhima- Ramës: Ai kokërr kusari, i çmendur nëse mendon zgjedhje pa opozitën

Koço Kokëdhima e ka cilësuar kryeministrin Rama si të çmendur sa i takon mendimit se ai mund të shkojë pa opozitën në zgjedhje. Kokëdhima u...

Salianji ngrihet në këmbë: Boll relativizuat të keqen! Të largojmë Ramën! (film)

Deputeti Ervin Salianji shpërtheu në studion e "360 Gradë" për protestën e së shtunës, duke theksuar se opozita po pret në protestë edhe Koço...

“Kush i dha të drejtë Bashës të përqafohet me LSI dhe Kokëdhimën?” Kulluri: PD drejt humbjes në 2019

I ftuar në televizionin Shqiptar në emisionin “Mirëmëngjes Shqipëri”, një ndër kritikët e Lulzim Bashës në PD dhe anëtar i Këshillit Kombëtar Edvin Kulluri...

Kokëdhima diskretiton Dulen: Rama të bëri deputet me kutitë që mbusheshin në Finiq

“Ti je kokër e vagabondit, je hajdut votash. Ke mbushur kutitë e votimit në Finiq në 2013, e ndimoi Rama për tu bërë deputet...

Puna të nisë nga reforma zgjedhore, mëma e të gjitha reformave

Nga Koço Kokëdhima Të shtunën, në ora 10, është parashikuar që të mbahet mbledhja e parë e legjislaturës së IX të Kuvendit të Republikës së...

Latest news

Vetingu i politikanëve, Manjani: Seksi për popullin, por një spekulim i madh

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komentoi në studion e “Opinion” nismën e Partisë Demokratike për vetting në politikë. Manjani tha ndër të tjera se...

Burri i ambasadores së Shqipërisë në BE me firmë MIKROKREDISH, ja si Elton Janina jep borxhe nga një apartament në ISH-BLLOK me mikrobankën qindra...

Ambasadorja e Shqipërisë në Bashkimin Europian prej 2014-ës është Suela Janina. Diplomate me 20 vite karrierë ka menduar që shqiptarëve përveç negociatave për hyrjen...

Mejdini: Vetëm BE ka investuar 42 mln euro për vetingun

Teksa PD ka propozuar vettingun e politikanve, gazetarja Fatjona Mejdini tha se ky proes është i kushtueshëm. Ne studion e "Opinion" ajo tha se për...

Bardhi: Drejtësia ka të dhëna për politikanë që rrinë gjithë ditën në telefon me kriminela

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.  Bardhi tha se organet...

Racakolli: Studentët e kulturuar do i bindim të vaksinohen

Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli e ftuar në Radarin Informativ deklaroi se procesi i vaksinimit në radhët e studentëve është i domosdoshëm. Rakacolli tha se...
- Advertisement -