Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të votojmë Fran Mollën! (film)

Nga Klodiana 0

Një kandidat i pavarur është regjistruar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për zgjedhjet e 30 qershorit.

Emri i kandidatit është qytetari i Tiranës, Fran Molla. Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, ai bën thirrje qytetarëve të Tiranës që kandidaturën e tij ta mbështesim fuqishëm me fonde dhe  me vota.

Molla është një nga pretendentët për të fituar si këshilltar në Bashkinë e Tiranës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej