- Advertisement -

TAG

Këlcyrë

Konfirmohen tre raste të reja me Covid-19 në qarkun e Gjirokastrës

Tre raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në qarkun e Gjirokastrës. Mësohet se një prej tyre, e gjinisë femërore,...

Këlcyrë/ Rrëshkiti nga pema teksa priste degën, humb jetën 62- vjeçari

Një 62- vjeçar ka ndërruar jetë pasi ra nga pema teksa priste dru. Mësohet se Avdul Marko është viktima e aksidentit tragjik në Grykën e...

“Bombë” në varrezat e ushtarëve grekë?! Arrestohet mashtruesi

Pas një alarmi fals për një bombë të vendosur në varrezat e ushtarëve grekë në Këlcyrë, policia ka arrestuar personin që ngriti alarmin. Roja e...

Gjendet një pako e dyshimtë në varrezat greke të Këlcyrës

Një pako e dyshuar se ka eksploziv është sekuestruar në varrezat greke të Këlcyrës. Nga informacionet paraprake mësohet se është shoqëruar për tu marrë...

Në kërkim për trafik droge, arrestohet 18-vjeçari në Këlcyrë

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një të ri të shpallur në kërkim. Në pranga ka përfunduar 18-vjeçari Spiro Sakollari nga fshati Kuqar i Përmetit. 18-vjeçari...

Nëna e Katsifas tha se u dhunua, del videoja e momentit kur policia merr banerin për të shmangur tensionet (Film)

Dy ditë më parë, nëna e ekstremistit grek Kostas Katsifas denoncoi se policia shqiptare e kishte dhunuar për të mos e lënë të marrë...

Turistët amerikanë po ecnin në këmbë, gjejnë dy predha të Luftës së Dytë Botërore

Dy turistë amerikanë gjejnë dy predha ende aktive në Këlcyrë. Mësohet se turistët ishin duke përshkuar me këmbë rrugën nga fshati Kumarak për në fshatin...

Basha nga Këlcyra: Pastrimi i parave, aktiviteti kryesor i Ramës dhe bandës së tij në pushtet

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim në Këlcyrë nga ku shprehu shqetësimin se aktiviteti i pastrimit të parave bëhet me...

Sherr mes shoferëve për pasagjerët, një i plagosur në Këlcyrë

Një shofer autobusi është plagosur pas një sherri me një tjetër shofer furgoni në Këlcyrë Policia bën me dije se sherri ka nisur për pasagjerët dhe gjatë konfliktit shtetasi A.M është rrëzuar duke...

Merr pjesë në protestën e opozitës/ Gjobitet në mungesë për drejtim mjeti me syze optike (foto)

Një drejtues mjeti është gjobitur nga policia rrugore pasi akuzohej se kishte vënë syze optike gjatë drejtimit të automjetit. Në fletën e gjobës ndaj...

Latest news

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, plagosen dy persona, arrestohen autorët

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në afërsi të një lokali në lagjen 13 të qytetit të Durrësit. Sipas raportimeve , 2 persona kanë...

“Me jep një kafe të lutem”/ “Kamarierja” në klipin e Alban Skënderajt merr postin e rëndësishëm në Ministrinë e Lleshajt (film)

Pak javë më parë, cna.al publikoi skandalin e ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, i cili lëviz me një makinë luksoze që kap vlerën e 100 milionë...

Jo vetëm modele/ Ja si ka nisur karriera e sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Brendshme (film)

Elena Pici, vajza në të 30-tat , që vjen nga Këshilli i Ministrave është një emër i panjohur , ndërsa sot fitoi vëmendjen e...

Filmi parashikoi pandeminë, flet aktori protagonist: Isha i përgatitur për Covid-in që para 10 vitesh (film)

Aktori Jude Law ka folur së fundmi për filmin “Contagion” (Infektimi), i cili flet për historinë e një virusi vdekjeprurës. Në një bisedë me...

Policia zbarkon në Fushë-Krujë, blindohet qendra e qytetit

Forca të shumta të policisë kanë zbarkuar këtë mbrëmje në Fushë-Krujë. Në operacionin që po zhvillohet aktualisht në qendër të qytetit, janë angazhuar efektivë të...
- Advertisement -