Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Këlcyrë/ Rrëshkiti nga pema teksa priste degën, humb jetën 62- vjeçari

Nga Klodiana 0

Një 62- vjeçar ka ndërruar jetë pasi ra nga pema teksa priste dru.

Mësohet se Avdul Marko është viktima e aksidentit tragjik në Grykën e Këlcyrës.

Raportohet se Merko priste degët e pemëve dhe në një prej tyre ka rrëshkitur ku për pasojë nga përplasja me tokën ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej